Ukończył Akademię Medyczną w Ułan Bator w 1989r. Później pracował w szpitalu w Mongolii na wydziale ginekologii przez krótki okres. W 1991 roku przekwalifikował się na lekarza Mongolskiej Medycyny Tradycyjnej. Po tym czasie kilka razy był zapraszany do Polski w związku ze wzrostem zainteresowania w Polsce Medycyną Wschodnią. Po kilku przyjazdach do Polski i pracy jako lekarz Medycyny Wschodu zamieszkał tu z rodziną. Od wielu lat prowadził własny gabinet w Łodzi lecząc ludzi metodami naturalnymi jak akupunktura, terapia manualna, akupresura z masażem, leczenie moksą oraz świecowanie uszu. W 2012r. miał możliwość wykazania swoich umiejętności jako lekarza Medycyny Wschodu uzyskując stopień starszego specjalisty od akupunktury nadany przez Ministra Zdrowia Mongolii. Jako metodę diagnostyczną wykorzystuje irydologię – badanie z tęczówki oka oraz badanie z pulsu. Badanie z pulsu jest jedną z podstawowych metod diagnozowania stosowaną przez lekarzy Medycyny Wschodu i polega na analizie pulsu w sześciu miejscach na tętnicy promieniowej. Każdy punkt obrazuje pracę innego narządu, zmiany zachodzące w naszym organizmie wywołują odpowiednią reakcję ze strony krążenia, a tym samym tętna, dlatego można większość schorzeń określić na podstawie badania pulsu. Diagnozowanie na podstawie pulsu, jak również irydologia, pozwalają na wychwycenie zaburzeń w pracy poszczególnych narządów i wykrycie pierwszych symptomów choroby.Obecnie zamieszkał w Warszawie i przyjmuje w NCZ.

 

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ DZWONIĄC POD NR: +48 511 598 068 LUB KLIKNIJ TEN PRZYCISK I WYŚLIJ E-MAIL DO BIURA TERAPEUTY

Stosowane terapie

Kliknij w nazwę aby rozwinąć krótki opis

Akupunktura

Akupunktura to technika leczenia pochodząca z Dalekiego Wschodu i uznawana już od wielu lat przez Światową Organizację Zdrowia. W wielu badaniach udowodniono skuteczność akupunktury w leczeniu wielu chorób, w tym w likwidowaniu bólów różnego pochodzenia. Działanie akupunktury polega głównie na utrzymaniu lub wyrównaniu potencjału energetycznego organizmu poprzez wbijanie igieł w punkty akupunkturowe, inaczej mówiąc przywraca się w ten sposób równowagę energii Qi organizmu. Z punktu widzenia nauki akupunktura aktywuje krążenie, komórki zaczynają pracować intensywniej, uwalniają się toksyny, wolne rodniki, w rezultacie wzmacniając naturalne siły organizmu do regeneracji i prowadząc do wyzdrowienia. Akupunktura pobudza również układ współczulny i przywspółczulny, czyli poprzez ośrodkowy układ nerwowy oddziałuje na różne narządy wewnętrzne człowieka.

Chiropraktyka

Chiropraktyka – dziedzina medycyny niekonwencjonalnej, utożsamiana z kręgarstwem. Rodzaj terapii manualnej opartej na diagnozie, leczeniu oraz zapobieganiu mechanicznym zaburzeniom i dysfunkcjom narządu ruchu. Została stworzona pod koniec XIX w. w Stanach Zjednoczonych przez D.D.Palmera. W szczególności skupiona na manipulacji kręgosłupa. Współcześnie, chiropraktycy w swojej pracy stosują szeroką gamę technik, jak mobilizacje lub manipulacje stawów i tkanek miękkich a także fizyko- i kinezyterapię oraz poradnictwo profilaktyczne.

Klasyczny, masaż terapeutyczny

Jest przeznaczony dla osób z konkretnymi dolegliwościami ze strony układu ruchu, w szczególności w przypadku napięć prowadzących do skrzywienia kręgosłupa i kompresji krążków międzykręgowych, często z tendencją do przemieszczenia bocznego lub przednio- tylnego. Terapeuta stosujący ten masaż może zarządać przyniesienia ze sobą zdjęć kręgosłupa wraz z opisem oraz innych badań, jeżeli uzna to za stosowne. Zadaniem masażu terapeutycznego jest doprowadzenie do rozluźnienia powstałych przykurczy mięśni oraz przez odpowiednią stymulację ruchową przywrócenie odpowiedniej geometrii kręgosłupa i / lub ustawienie względem siebie innych kości szkieletu, jeżeli zachodzi taka potrzeba.

Ziołolecznictwo

Ziołolecznictwo (fitoterapia, fitofarmakologia) – dział medycyny i farmakologii zajmujący się wytwarzaniem leków ziołowych z naturalnych bądź przetworzonych surowców uzyskiwanych z roślin leczniczych oraz ich stosowaniem w profilaktyce i terapii chorób. Pojęcie to jest również używane dla określenia gałęzi medycyny alternatywnej zajmującej się leczeniem preparatami roślinnymi. Ziołolecznictwo jest skutecznym rodzajem terapii w przypadku chorób przewlekłych, jak i w wielu schorzeniach, takich jak przeziębienia, odczyny alergiczne, stany zapalne śluzówek i skóry. Zioła mają bardzo szerokie zastosowanie w chorobach przemiany materii oraz łagodnych postaciach nerwic i zaburzeń snu.

RUSZYŁA NOWA STRONA www.naturalnecentrumzdrowia.comKLIKNIJ i PRZEJDŹ NA NOWA STRONĘ