Bieżący tydzień

ZAJĘCIA od 15 do 23 czerwca 2019 r.

Sobota 15

  • 09.00÷18.00 Oddech – Twoja Moc, warsztaty prowadzi Grzegorz Pawłowski (s.17)  więcej »
  • 10.00÷19.00 Kurs doszkalający M3, warsztaty prowadzi Mariusz Jarymowicz (s.118) więcej » 

Niedziela 16

  • 10.00÷17.00 Kurs doszkalający M3, warsztaty prowadzi Mariusz Jarymowicz (s.118) więcej » 
  • 10.00÷18.00 MIND SPA – całodniowy warsztat, warsztaty prowadzi Adam Tkaczyk (s.17)  więcej » 

Poniedziałek 17

  • 10.00÷17.00 Ustawienia Systemowe, warsztaty całodniowe, prowadzi Dorota Kraszewska-Skoczkowska (s.17) więcej » 
  • 17.00÷18.00 Tajczi – nauka, ćwiczenia prowadzi Kaxia E. Kowalewska (s.127)  więcej »
  • 18.00÷19.30 Czikung Promienny Lotos dla kobiet, ćwiczenia prowadzi Kaxia E. Kowalewska (s.118)  więcej »
  • 18.15÷19.45 Warsztat Techniki Uwalniania, warsztaty prowadzą Marta Kuśpit i Dariusz Chwiejczak  (s.17)  więcej »
  • 19.00÷20.30 TRE®grupa otwarta, ćwiczenia prowadzi Grażyna Okulska (s.127)  więcej »
  • 19.45÷21.15 Yoga Kundalini, ćwiczenia prowadzi Avtar Kirtan Kaur (s.118)  więcej »

Wtorek 18

  • 18.00÷21.00 Oryginalny, wieczorny kurs MBSR, grupa zamknięta, warsztaty prowadzi Agnieszka Guzicka (s.17) więcej »
  • 18.30÷19.30 Technologia neurofeedbacku oraz korzyści wynikające z podwyższania fal mózgowych, warsztaty prowadzi dr James Hardt (s.118) więcej »
  • 20.00÷21.00 Dr James Hardt – Spotkanie Osobiste, spotkanie prowadzi dr James Hardt (s.127) więcej »

Środa 19

  • 10.30÷12.00 TRE®, grupa stała, ćwiczenia prowadzi Grażyna Okulska (s.118)  więcej »
  • 19.00÷21.00 Randka z oddechem, otwarte spotkanie dla kobiet, prowadzi Magda Betlej (s.17)  więcej »
  • 18.30÷20.00 TRE®, grupa stała, ćwiczenia prowadzi Grażyna Okulska (s.127)  więcej »
  • 19.00÷21.00 Yoga Kundalini, ćwiczenia prowadzi Avtar Kirtan Kaur (s.118)  więcej »

Czwartek 20

  • 18.15÷21.15 Ustawienia Systemowe, grupa otwarta, warsztaty prowadzi Dorota Kraszewska-Skoczkowska (s.17)  więcej »

Piątek 21

  • 14.00÷18.00 Kurs MDK 3+4, warsztaty prowadzi Barabar Romanowska (s.118)  więcej »

Sobota 22

  • 10.00÷18.00 Kurs MDK 3+4, warsztaty prowadzi Barabar Romanowska (s.118)  więcej »
  • 11.00÷19.00 Seminarium grupowego uwalnienia karmicznego, warsztaty prowadzi Marina Mockałło i bogusław Artur (s.17)  więcej »
  • 11.00÷17.00 Przystanek Cisza – grupowa praktyka w ciszy, warsztaty prowadzi Małgorzata Jakubczak (s.127) więcej » 

Niedziela 23

  • 10.00÷18.00 Kurs MDK 3+4, warsztaty prowadzi Barabar Romanowska (s.118)  więcej »
  • 10.00÷17.00 Dzień Uważności, grupa zamknięta, warsztaty prowadzi Agnieszka Guzicka (s.17)
  • 09.00÷15.00 Program praktyki formalnej “Inspiro” (Mindfullnes), warsztaty prowadzi Małgorzata Jakubczak (s.127)  więcej » 

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wybierz to, co dla Ciebie najlepsze

Zajęcia stałe

odbywające się co tydzień

Yoga, Czikung, TRE, Koncerty dla zdrowia, Mindfulness, Techniki wybaczania, EPC, Symbole i Przekazy, Ustawienia Systemowe

ZOBACZ PLAN ZAJĘĆ

Newsletter

  • Ciekawe, krótkie artykuły
  • Łącze do planu na następny tydzień
  • Krótkie opisy ciekawych warsztatów
  • Profile ciekawych ludzi
ZAMÓW NEWSLETTER

ŚWIADOMOŚĆ +

Ciekawe artykuły o sprawach istotnych dla dobrego stanu zdrowia, rozwoju osobistego i kreacji wolnego od negatywnych programowów życia.

PRZEJDŹ do ŚWIADOMOŚĆ+

Gościliśmy

Swoją obecnością zaszczyciło nas wielu wspaniałych wykładowców, trenerów, naukowców. To oni i ich słuchacze tworzą niezwykły klimat Naturalnego Centrum Zdrowia.

ZOBACZ LISTĘ GOŚCI
Od góry
SALE i GABINETY dla coachów i terapeutówZOBACZ OFERTĘ
+ +