Terapia Yumeiho

Terapia Yumeiho

YUMEIHO®  to system terapeutyczny składający się z pewnej ilości zabiegów (w zależności od schorzenia) gdzie jeden zabieg trwa ok. 40 minut, a terapeuta wykorzystuje podczas jego trwania 120 różnych technik. Przede wszystkim są to: masaż ugniatająco uciskowy tkanki głębokiej (deep tissue massage) oraz mobilizacja stawów (japoński SEITAI, odpowiednik amerykańskiej chiropraktyki lub osteopatii)  przeprowadzana w oryginalny i bezbolesny sposó.

Głównym celem terapii YUMEIHO® jest skorygowanie położenia kości miednicy, prawidłowe uruchomienie stawów kręgosłupa oraz stawów obwodowych dzięki czemu przywracane jest prawidłowe położenie środka ciężkości masy całego ciała. Utrzymanie środka ciężkości ciała w prawidłowym miejscu jest kluczowe w terapii YUMEIHO.

YUMEIHO®  jest bardzo efektywną terapią w następujących schorzeniach: bóle kręgosłupa, bóle pleców, bóle stawów, dyskopatie, kręgozmyki, skoliozy, migreny, bóle mięśni, otyłość, różnica w długości kończyn dolnych, bóle menstruacyjne, asymetrie układu kostnego i mięśniowego, wady postawy itd.

Nowoscią jest specjalny system zabiegów terapii Yumeiho® dla kobiet, które maja problem z zajściem w ciąże. System został opracowany przez dr Saionji Masayuki, ale w Europie do tej pory był tylko stosowany w ośrodku w Hódmezővásárhely (Węgry) gdzie urodziło się już ponad 100 dzieci.Twórcą metody YUMEIHO®  był dr Saionji Masayuki Saiki Otsuki – dyrektor Międzynarodowego Instytutu Prewencji Medycznej w Tokio.

Twórcą metody YUMEIHO®  był dr Saionji Masayuki Saiki Otsuki – dyrektor MIĘDZYNARODOWEGO INSTYTUTU PREWENCJI MEDYCZNEJ W TOKIO.

 

Obecnym dyrektorem Centrum Yumeiho w Japonii jest Pan Hisayuki Ozaki.

Stosowanie terapii Yumeiho® wymaga odpowiednich certyfikatów wydanych przez Centrum Yumeiho w Japonii. Tylko terapeuci z takimi certyfikatami mogą wykonywać te zabiegi w sposób profesjonalny i bezpieczny. Lista uprawnionych terapeutów Yumeiho®  znajduje się na stronie www.yumeiho.org.pl

Dodatkowa Informacja

Polecana w przypadku

  • Wady postawy
  • Bóle od kregosłupa
  • Migreny
  • Bóle mięśni
  • Nawracające dyskopatie
  • Bóle menstruacyjne
  • Problemy z zajściem w ciążę

Metodę stosują:

RUSZYŁA NOWA STRONA www.naturalnecentrumzdrowia.comKLIKNIJ i PRZEJDŹ NA NOWA STRONĘ