W pracy z drugim człowiekiem najbardziej ceni sobie indywidualne podejście oraz bezpośredni kontakt. Dzięki temu nawiązuje się specyficzna więź, która pozwala na odnalezienie ścieżki zdrowia, bo prawdziwe zdrowie nigdy nie ginie. Bardzo szanuje drugiego człowieka i akceptuje jego pogląd na rzeczywistość. Jej indywidualna droga rozwoju, jak twierdzi, również ma wpływ na podejście do klienta. Jeśli w swoim życiu doświadczamy różnych niepokojących sytuacji, łatwiej jest nam zrozumieć innych. W gabinecie prowadzi terapię indywidualną, konsultacje, spotkania konsultacyjne dla rodziców, terapię młodzieży, ma ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi lub zagrożonymi niedostosowaniem społecznym. 

Jest terapeutą, pedagogiem i trenerem. Ukończyła IPSiR na Uniwersytecie Warszawskim oraz szereg studiów podyplomowych z zakresu psychologii i wsparcia rozwoju dzieci. Jest absolwentką Akademii  Psychobiologii, wielu kursów i szkoleń z zakresu rozwoju osobistego i pracy z pacjentem. 

Stosuje psychobiologie, terapię czaszkowo – krzyżową. Konsultacje wspieram elementami ustawień systemowych Berta Hellingera, kinezjologią edukacyjną, psychogenealogią i technikami uwalniania emocji Davida Hawkinsa.

 

 

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ DZWONIĄC POD NR: +48 575 130 007 LUB KLIKNIJ TEN PRZYCISK I WYŚLIJ E-MAIL DO TERAPEUTY

Stosowane terapie

Kliknij w nazwę aby rozwinąć krótki opis

Coaching zdrowia

Kompleksowe podejście do pacjenta, który potrzebuje długoterminowego wsparcia w sytuacji, kiedy jego zdrowie psychiczne, emocjonalne i fizyczne zależy w głównej mierze od relacji z otoczeniem oraz nawyków i archetypowych reakcji, czy też nieuświadomionego, zaburzonego postrzegania rzeczywistości.

Osoba zajmująca się coachingiem zdrowia, po wspólnym ustaleniu przyczyn dolegliwości, pomaga pacjentowi przywrócić czyste widzenie otaczającej go rzeczywistości. Pomaga uwolnić się od nieświadomych programów zakotwiczonych w podświadomości, które prowadzą do przeciążania organizmu i powstania określonych dolegliwości.

Coach, jest przewodnikiem w szybkim i sprawnym odszukaniu ścieżki do życia zgodnego z osobistymi, niczym nie zmanipulowanymi pragnieniami i predyspozycjami obejmującymi sferę fizyczną i psychiczną.

Psychoterapia klasyczna

Jest dobrze znaną, wykładaną na wielu wyższych uczelniach, metodą pozbywania się blokad emocjonalnych oraz wydobywania „na światło dzienne” programów reakcji zakotwiczonych w naszej podświadomości. Klasyczne podejście do psychoterapii, obejmuje wiele technik, które odpowiednio dobrane prowadzą do rozpoznania, zwerbalizowania i nazwania emocjonalnych czynników blokujących naszą swobodę podejmowania decyzji. Dzięki procesowi psychoterapii, odzyskujemy wolność i możliwość pełnego wykorzystania potencjału życiowego, którym dysponujemy.

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa

To skuteczna metoda, służąca poprawie funkcjonowania całego organizmu, poprzez delikatny dotyk i stymulację ruchową w obrębie czaszki, klatki piersiowej, przepony, miednicy i kości krzyżowej. Terapia prowadzi do rozluźnienia struktur tkanki łącznej, których niefizjologiczne napięcie powoduje między innymi zaburzenia rytmu krążenia płynu mózgowo-rdzeniowego. Ponieważ układy: nerwowy, krwionośny, limfatyczny i nerwowy, są ze sobą zsynchronizowane, zaburzenie jednego z nich, ma wpływ na pozostałe. Przywrócenie właściwego rytmu układu czaszkowo-krzyżowego, skutkuje również poprawą lub całkowitym przywróceniem prawidłowego funkcjonowania wszystkich, pozostałych układów.

Kinezjologia

Kinezjologia (gr. kinein – poruszać się i logos – uczyć się) jest gałęzią nauki zajmującą się ruchem ciała człowieka. Główne cele kinezjologii to: zrozumienie psychologicznych i fizjologicznych reakcji ludzkiego organizmu na krótkotrwały i bardzo intensywny wysiłek fizyczny poznanie różnych form adaptacji organizmu ludzkiego na chroniczną lub długotrwałą aktywność fizyczna zrozumienie mechaniki ruchu i opisanie jej cech badanie procesów kontrolujących ruch i czynników wpływających na nabywanie zdolności motorycznych wyjaśnienie psychologicznych efektów fizycznej aktywności na ludzkie zachowanie Kinezjologia jest nauką interdyscyplinarną, korzysta z takich dziedzin jak: biologia, chemia, historia, fizyka, psychologia i socjologia. Pozwala precyzyjnie diagnozować blokady w układzie ruchu pacjenta oraz dostarcza wskazówek, jak je usuwać.

Psychobiologia

Metoda polega na ustaleniu konkretnego zdarzenia emocjonalnego, mającego taki wpływ na stan psychiki pacjenta, że ten z kolei aktywuje naturalne w danej sytuacji reakcje zachowań i funkcjonowanie organizmu. Jest to inna nazwa psychosomatycznej reakcji ludzkiego organizmu. Ta konkretnie nazwa została spopularyzowana przez jednego z francuskich lekarzy. Metoda jest bardzo skuteczna. Wymaga jednak precyzyjnego powiązania konkretnego zdarzenia z dolegliwością, na którą uskarża się pacjent. Polskim odpowiednikiem tej nazwy jest określenie – Emocjonalne Przyczyny Chorób, zwane w skrócie EPC, po raz pierwszy użyte podczas wykładów o tej tematyce w Naturalnym Centrum Zdrowia.

Dyplomy i certyfikaty

  • mgr absolwentka Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie (psychologia kliniczna)
  • Certyfikat  NLP PRACTITIONER w Instytut Neurolingwistyki
  • Certyfikat NLP MASTER PRACTITIONER w Instytut Neurolingwistyki
  • Certyfikat Trenerski w Instytut Neurolingwistyki
  • Dyplom Joe Vitale „Sekret. Prawo Przyciągania”
  • Dyplom Kevin Hogan „Siła perswazji”
RUSZYŁA NOWA STRONA www.naturalnecentrumzdrowia.comKLIKNIJ i PRZEJDŹ NA NOWA STRONĘ