Stanisław Stasiełowicz

Jest znanym i bardzo cenionym specjalistą w swojej dziedzinie. Do tej pory skutecznie pomógł tysiącom osób cierpiącym z powodu kłopotów związanych z kręgosłupem i stawami. Odwiedza Centrum jeden raz w miesiącu, pozostając z nami przez 3 dni. Z oczywistych przyczyn ilość osób, które mogą poddać się w tym czasie zabiegom korekcji jest ograniczona. Jest dyplomowanym pielęgniarzem i fizykoterapeutą, zajmującym się terapią manualną oraz masażem od 1987 roku. Uprawnienia w zakresie terapii manualnej zdobył w Moskwie. Od 1989 roku prowadzi usługi terapeutyczne, przynosząc ulgę osobom cierpiącym w skutek schorzeń układu kostno-stawowego. Praktykował przez około 4 lata w Niemczech, w Bonn, gdzie dokonywał zabiegów korekcji nawet u kilkudziesięciu osób dziennie.

Diagnostyka wykonywana jest bezpłatnie. Podczas pierwszego zabiegu określana jest ilość wizyt potrzebnych do korekcji kręgosłupa i umawiane są ewentualne kolejne zabiegi. Pięć zabiegów korekcji (np. w przypadku 5 przestawionych kręgów), to maksymalna ilość możliwa do wykonania na jednej osobie w ciągu 3 dni, pod warunkiem, że dana osoba pierwszą wizytę umówi na pierwszy dzień pobytu pana Stanisława. Zabiegi przeznaczone są dla osób cierpiących nie tylko z powodu schorzeń kręgosłupa, ale również w przypadku problemów ze stawami (np. barkowymi, biodrowymi lub kolanowymi). Czas trwania jednego zabiegu, podczas którego wykonywany jest masaż rozgrzewający oraz korekcja to około 30 minut.

 

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ DZWONIĄC POD NR: +48 696 072 987 LUB KLIKNIJ TEN PRZYCISK I WYŚLIJ E-MAIL DO JEGO BIURA

Stosowane metody

Kliknij w nazwę aby rozwinąć krótki opis

Klasyczny, masaż terapeutyczny

Jest przeznaczony dla osób z konkretnymi dolegliwościami ze strony układu ruchu, w szczególności w przypadku napięć prowadzących do skrzywienia kręgosłupa i kompresji krążków międzykręgowych, często z tendencją do przemieszczenia bocznego lub przednio- tylnego. Terapeuta stosujący ten masaż może zarządać przyniesienia ze sobą zdjęć kręgosłupa wraz z opisem oraz innych badań, jeżeli uzna to za stosowne. Zadaniem masażu terapeutycznego jest doprowadzenie do rozluźnienia powstałych przykurczy mięśni oraz przez odpowiednią stymulację ruchową przywrócenie odpowiedniej geometrii kręgosłupa i / lub ustawienie względem siebie innych kości szkieletu, jeżeli zachodzi taka potrzeba.

Chiropraktyka

Chiropraktyka – dziedzina medycyny niekonwencjonalnej, utożsamiana z kręgarstwem. Rodzaj terapii manualnej opartej na diagnozie, leczeniu oraz zapobieganiu mechanicznym zaburzeniom i dysfunkcjom narządu ruchu. Została stworzona pod koniec XIX w. w Stanach Zjednoczonych przez D.D.Palmera. W szczególności skupiona na manipulacji kręgosłupa. Współcześnie, chiropraktycy w swojej pracy stosują szeroką gamę technik, jak mobilizacje lub manipulacje stawów i tkanek miękkich a także fizyko- i kinezyterapię oraz poradnictwo profilaktyczne.