Polarity

Stworzona przez osteopatę i chiropraktyka Dr Randolpha Stone’a terapia Polarity jest wynikiem studiowania i praktykowania przez niego wielu tradycji medycznych i duchowych w tym m.in. Indii i Chin.

Terapia Polarity, jako nauka o zdrowiu a nie chorobie, ułatwia zrozumienie roli energii w procesie leczenia. Energia życiowa płynie przez nasze ciało i dookoła naszego ciała. Na wzorce energetyczne mają wpływ: dotyk, sposób odżywiania, ruch, dźwięk, nasze postawy, relacje, doświadczenia życiowe, trauma oraz czynniki środowiskowe. Gdy energia życiowa zostaje zablokowana w naszym ciele pojawić się mogą różnego rodzaju dysfunkcje takie jak ból, drażliwość czy napięcia. Energia zazwyczaj sama wraca do stanu równowagi – jest to proces nieświadomy w rezultacie, którego przychodzi całkowite zdrowienie. Gdy równowaga organizmu nie zostaje przywrócona samoistnie można zastosować techniki Polarity, aby zrównoważyć energię, usunąć napięcia i blokady oraz przywrócić naturalną harmonię w organizmie.

Terapia Polarity oferuje holistyczne, edukacyjne podejście, które daje możliwość wzięcia odpowiedzialności za własne zdrowie, szczęście oraz przyspieszenia rozwój duchowy. Dzięki Polarity wzmocnisz swoje zdrowie, przywrócisz przepływ energii, poprawisz samopoczucie, zwiększysz swoją samoświadomość. Terapia jest skuteczna przy: niskim poziomie energii, zmęczeniu i osłabieniu; bólach głowy (również migrenowych), pleców, kręgosłupa, stawów; po chorobie, urazach, zabiegach i operacjach; przy problemach hormonalnych, z krążeniem i układem limfatycznym.

Dodatkowa informacja

Polecane w przypadku

  • Niski poziom energii
  • Bóle pleców i kręgosłupa
  • Po urazach
  • Problemy hormonalne

Publikacje na ten temat

  • Franklin Sills – Proces Polarity, wyd. Virgo

Metodę stosują:

RUSZYŁA NOWA STRONA www.naturalnecentrumzdrowia.comKLIKNIJ i PRZEJDŹ NA NOWA STRONĘ