Jest dyplomowanym psychologiem i certyfikowaną psychoterapeutką, psychoterapii systemowej. Trener warsztatu umiejętności psychospołecznych rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Warszawskim o kierunku psychologia kliniczna człowieka dorosłego oraz Kurs Psychoterapii w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu, Szkołę Trenerów w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, Kurs Pracy w Polu Archetypów, Kurs Instruktorów Tańców w Kręgu i liczne warsztaty szkoleniowe z choreoterapii i zastosowania tańców w kręgu w terapii u Zuzanny Pędzich, Kurs Vedic Art 1 stopnia, trening Mindfulness i wiele innych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.
Od wielu lat pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi potrzebującymi pomocy psychologicznej, prowadzę treningi komunikacji i asertywności oraz warsztaty o charakterze terapeutycznym, rozwojowym i edukacyjnym. Przyjmuję osoby przeżywające kryzysy życiowe, lęki, depresje, zaburzenia osobowości, problemy w relacjach, osoby współuzależnione i inne. Prowadzę także terapię par.
W swojej pracy z ludźmi stosuję podejście integrujące różne nurty psychoterapii, zwłaszcza terapię systemową, poznawczo -behawioralną, gestalt, humanistyczną. Szczególnie bliska jest mi praca w polu morfogenetycznym i ustawienia w polu archetypów. Korzystam także z wielu artystycznych metod twórczego wyrażania siebie, np. ruchu, tańca, malowania intuicyjnego i in. które wykorzystuję w terapii indywidualnej oraz podczas prowadzonych przez mnie warsztatów terapeutyczno-rozwojowych. Ważną częścią terapii są również w wielu ćwiczenia uważności i sesje relaksacyjne.
Różnorodne metody pozwalają na dotarcie do głęboko tkwiących w nas emocji, często zablokowanych, poczucie ich, nazwanie i wyzwolenie, dzięki czemu można stać się bardziej wolnym i zdolnym do życia w zgodzie ze sobą i z innymi. Pomagają przetransformować wewnętrzne ograniczenia w budujące doświadczenia i wydobyć głęboko ukryty potencjał.

 

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ DZWONIĄC POD NR +48 668 185 439 LUB KLIKNIJ TEN PRZYCISK, I WYŚLIJ E-MAIL DO TERAPEUTY

Stosowane terapie

Kliknij w nazwę aby rozwinąć krótki opis

Psychoterapia klasyczna

Jest dobrze znaną, wykładaną na wielu wyższych uczelniach, metodą pozbywania się blokad emocjonalnych oraz wydobywania „na światło dzienne” programów reakcji zakotwiczonych w naszej podświadomości. Klasyczne podejście do psychoterapii, obejmuje wiele technik, które odpowiednio dobrane prowadzą do rozpoznania, zwerbalizowania i nazwania emocjonalnych czynników blokujących naszą swobodę podejmowania decyzji. Dzięki procesowi psychoterapii, odzyskujemy wolność i możliwość pełnego wykorzystania potencjału życiowego, którym dysponujemy.

Gestalt

Gestalt to jednocześnie forma psychoterapii, kierunek w psychologii oraz swoista filozofia życia. Jako kierunek w psychologii, Gestalt wywodzi się z psychoanalizy, choć jednocześnie stoi z nią w dość ostrej sprzeczności. Jako filozofia życia, wywodzi się również z jednej strony z psychoanalizy, a z drugiej z egzystencjalizmu, fenomenologii oraz buddyzmu zen. Gestalt nie jest właściwie ani pełnym kierunkiem filozoficznym, ani pełnym „naukowym” działem psychologii. Jest czymś z pogranicza psychologii, filozofii i sztuki. Jednak wiele koncepcji wypracowanych przez Gestalt weszło do słownika współczesnej psychologii.

Dyplomy i certyfikaty

  • Ukończone studia z Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie Warszawskim
  • Kurs Psychoterapii w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, Poznań
  • Ukończona Szkoła Trenerów w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA
  • Kurs pracy w polu archetypów
  • Kurs Instruktorów Tańców w Kręgu i liczne warsztaty choreoterapii
  • Kurs Vedic Art 1 stopnia
  • Trening Mindfulness
  • Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
  • Członek Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej
RUSZYŁA NOWA STRONA www.naturalnecentrumzdrowia.comKLIKNIJ i PRZEJDŹ NA NOWA STRONĘ