Jest członkiem Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów. Absolwentką Akademii NLP w Instytucie Neurolingwistyki w Warszawie, absolwentką Coachingu na UAM w Poznaniu, oraz Psychodietetyki na SWPS. Łączy metody pracy w celu osiągnięcia trwałych stabilnych efektów zmiany. Szczególną uwagę poświęca poprawie jakości życia i zdrowia, łącznie z pracą nad skutecznym schudnięciem oraz utrzymywaniem odpowiedniej masy ciała. Pracuje holistycznie, ponieważ zauważając nierozerwalne powiązanie między psychiką oraz zdrowiem fizycznym kieruje rozwojem klienta uwzględniając całość ciało – umysł – duch oraz ideę, że wszystko jest energią.

 

 

 

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ DZWONIĄC POD NR: +48 608 319 571 LUB KLIKNIJ TEN PRZYCISK I WYŚLIJ E-MAIL DO TERAPEUTY

Stosowane metody

Kliknij w nazwę aby rozwinąć krótki opis

Hipnoza ericksonowska

Hipnoza w ujęciu Miltona H. Ericksona, jest „stanem wyostrzonej uwagi i otwartości oraz podwyższonej zdolności reagowania na pomysły” pozwalającym na wydobywanie i spożytkowanie nieświadomej wiedzy. Pomagając pacjentowi skontaktować się z nią terapeuta ułatwia zastosowanie jej w konstruktywnym działaniu. Trans hipnotyczny jest naturalnym, codziennym doświadczeniem. W takich momentach wyraźnie uświadamiamy sobie swoje wewnętrzne doznania, a bodźce z zewnątrz zdają się mieć wówczas mniejsze znaczenie. W stanie tym proces uczenia się przebiega optymalnie oraz najłatwiej pojawia się gotowość do zmiany. Pacjenci, wbrew sugestiom niektórych krytyków, nie są wówczas pozbawieni kontroli, ani nie są sterowani wolą terapeuty.

Psychoterapia klasyczna

Jest dobrze znaną, wykładaną na wielu wyższych uczelniach, metodą pozbywania się blokad emocjonalnych oraz wydobywania „na światło dzienne” programów reakcji zakotwiczonych w naszej podświadomości. Klasyczne podejście do psychoterapii, obejmuje wiele technik, które odpowiednio dobrane prowadzą do rozpoznania, zwerbalizowania i nazwania emocjonalnych czynników blokujących naszą swobodę podejmowania decyzji. Dzięki procesowi psychoterapii, odzyskujemy wolność i możliwość pełnego wykorzystania potencjału życiowego, którym dysponujemy.

RUSZYŁA NOWA STRONA www.naturalnecentrumzdrowia.comKLIKNIJ i PRZEJDŹ NA NOWA STRONĘ