Marta Targońska

Jest Certyfikowanym Praktykiem Łagodnej Bio-Energetyki oraz Certyfikowaną Nauczycielką Masażu Dotyk Motyla. Przetłumaczyła pierwszą w Polsce książkę na temat metody Łagodnej Bio-Energetyki. Jest również refleksologiem i certyfikowaną terapeutką mięśni dna miednicy.

Jej misją jest inspirowanie ludzi do zmian oraz propagowanie łagodnego i delikatnego podejścia do siebie, świata i innych oraz zapewnienie dzieciom dobrego początku i optymalnych warunków do rozwoju. Metody, które stosuje w swojej pracy angażują ciało w proces zdrowienia. Pomaga przepracować trudne doświadczenia życiowe (terapia traumy) oraz zaburzenia rozwoju nawet z najwcześniejszych okresów życia.

Pokazuje jak korzystać z mądrości ciała, otworzyć serce i umysł, aby podążać za swoją intuicją odnaleźć spokój, radość i sens życia. Daje wskazówki jak samodzielnie pracować nad swoim rozwojem umysłowym, emocjonalnym i duchowym.

Organizuje i prowadzi warsztaty, wykłady i spotkania tematyczne wspierające zdrowie i rozwój oraz budzące świadomość. Pracuje z osobami zdrowymi i chorymi, kobietami w ciąży, dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i osobami starszymi. Lubi tańczyć, jeździć na rowerze i pochłaniać niezliczone ilości książek o szerokiej tematyce, przytulać się do drzew i chodzić boso po ziemi. Jest żoną wspaniałego mężczyzny oraz mamą cudownego chłopca, który jest dla niej, jak mówi, największym nauczycielem.

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ DZWONIĄC POD NR: +48 606 212 200 LUB KLIKNIJ TEN PRZYCISK I WYŚLIJ E-MAIL DO TERAPEUTY

Stosuje metody

Kliknij w nazwę aby rozwinąć krótki opis

Łagodna Bio-Energetyka

Łagodna Bio-Energetyka to model zarówno edukacyjny, jak i terapeutyczny, łączący terapię werbalną z delikatną pracą z ciałem, przywracający zdrowie oraz wspomagający rozwój. To terapia skutecznie pomagająca ludziom w każdym wieku – od narodzin po późną starość. Łączy w sobie wiele technik, w tym Polarity oraz Masaż Dotyk Motyla.

Masaż relaksacyjny

Metoda pracy z ciałem, która poprzez delikatny lub intensywny dotyk dłoni masażysty przywraca naturalny przepływ energii życiowej, krwi i limfy. Daje głębokie odprężenie na poziomie ciała oraz umysłu. Rozładowuje napięcia emocjonalne. Stosowany systematycznie, utrzymuje właściwy poziom napięć mięśniowych oraz przywraca prawidłowy przebieg procesów metabolicznych na poziomie komórek.

Masaż Dotyk Motyla

Masaż Dotyk Motyla jest masażem uspokajającym jak i energetyzującym w zależności od energetycznych potrzeb osoby, która go otrzymuje. Jest wspaniałym sposobem na terapię dla dzieci i dorosłych, pomagając w eliminacji dysfunkcji związanych z niepełnosprawnością, depresją, traumą, nerwicami i innymi chorobami. Dotyk podczas masażu jest bardzo lekki i delikatny jak muśnięcie skrzydłami motyla, a sam masaż wykonuje się poprzez ubranie lub bezpośrednio na skórze. Dr Eva Reich uważała, że zapisane w ciele traumatyczne wspomnienia można uwolnić bardzo delikatnym dotykiem. Im subtelniejszy dotyk, tym silniej działa.

Refleksologia

to holistyczna (traktująca człowieka jako jedność duszy, ciała umysłu i emocji), skuteczna i bezpieczna metoda terapii znana już w starożytnych Chinach oraz Egipcie. Polega ona na przywróceniu równowagi organizmu poprzez stymulację określonych punktów (refleksów) znajdujących się na stopach, twarzy, uszach, głowie czy dłoniach, które mają połączenie ze wszystkimi gruczołami, organami i częściami ciała. Refleksologia dodaje energii oraz pobudza organizm do samoleczenia. Stymulacja odpowiednich receptorów odruchowo oddziałuje na narządy wewnętrzne, pomaga w odblokowaniu stref przepływu energii, co usprawnia pracę krwiobiegu, likwiduje bóle, pozytywnie wpływa na układ nerwowy, normuje funkcjonowanie układu hormonalnego, a także wspomaga usuwanie toksyn z organizmu.

Dyplomy i certyfikaty

  • Certyfikowany Praktyk Łagodnej Bio-Energetyki dr Evy Reich
  • Certyfikowany Nauczyciel Masażu Dotyk Motyla dr Evy Reich
  • Podyplomowe studia: Psychologia pozytywna w edukacji i wychowaniu. Wspomaganie rozwoju dzieci i młodzieży. Uniwersytet SWPS.
  • Akademia Analizy Transakcyjnej w tym Certyfikowane szkolenie 101 z Analizy Transakcyjnej.  
  • Dyplomowany Refleksoterapeuta – Akademia IARAMT
  • Certyfikowana Terapeutka Mięśni Dna Miednicy wg koncepcji BeBo®    (metoda certyfikowana przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne)
  • Dietetyka  i ziołolecznictwo wg TMC – podstawy, Agnieszka Krzemińska
  • Kurs Original Play® dra Freda Donaldson – kurs zaawansowany
RUSZYŁA NOWA STRONA www.naturalnecentrumzdrowia.comKLIKNIJ i PRZEJDŹ NA NOWA STRONĘ