Magdalena Tyburczy

 

Jest dyplomowaną terapeutką Techniki Bowena. Zajmuję się Terapią Bowena z potrzeby serca, z potrzeby pomagania innym. Każdy pacjent i rozmowa z nim jest dla niej ważna, a siłę napędową dają jej słowa „mniej boli”, „pomogło”, „czuję się lepiej”.

 

Jest przekonana, że wszelkie choroby, dolegliwości mniejsze i większe możemy wyleczyć w naturalny sposób. Fascynuje się budową i fizjologią ludzkiego organizmu. Odkrywanie tajemnicy jaką posiada każdy człowiek – zdolności organizmu do samoleczenia!

Z całego serca popiera poszukujących dla siebie i bliskich naturalnych metod leczenia. Metod uruchamiających drzemiące w organizmie siły do przywrócenia zdrowia. 

 

Ukończyła szkolenie z Techniki Bowena zgodne z Międzynarodowym Programem Kształcenia Australijskiej Akademii Terapii Bowena oraz kurs Anatomii i Fizjologii Człowieka w stopniu zaawansowanym. 

Jest członkiem Stowarzyszenia Bowtech Polska zrzeszającego polskich terapeutów Techniki Bowena, praktykujących w kraju i za granicą. 

 

Prywatnie jest żoną i mamą.

 

 

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ DZWONIĄC POD NR: +48 512 347 728 LUB KLIKNIJ TEN PRZYCISK I WYŚLIJ E-MAIL DO TERAPEUTY

Stosowane terapie

Kliknij w nazwę aby rozwinąć krótki opis

Technika Bowena

Jest systemem informacji wysyłanych do organizmu pacjenta ze ściśle określonych punktów ciała, przenoszonych w postaci wibracji poprzez układ nerwowy do mózgu. Ten z kolei odbiera je jako bodźce do zapoczątkowania ogólnoustrojowych procesów naprawczych, przywracających organizm do równowagi, czyli najlepszego, pierwotnego, wzorcowego stanu zdrowia. Jest formą neuro-mięśniowego przeprogramowania, wykorzystującego pamięć komórkową i wrodzone zdolności organizmu do samoleczenia. Niewielka liczba subtelnych ‘ruchów Bowena’ sprawia, iż terapia ta jest nieinwazyjna, bezpieczna, nie wymusza niczego na organizmie, więc nie ma skutków ubocznych.

Dyplomy i certyfikaty

  • Ukończony Kurs Techniki Bowena zgodny z międzynarodowym programem szkolenia Australijskiej Akademii Terapii Bowena
  • Kurs Anatomii i Fizjologii Człowieka – stopień zaawansowany
  • Członek Stowarzyszenia Bowtech Polska
RUSZYŁA NOWA STRONA www.naturalnecentrumzdrowia.comKLIKNIJ i PRZEJDŹ NA NOWA STRONĘ