Ukończyła studia w Instytucie Studiów Amerykanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Certyfikowany trener i coach biznesu Akademii PwC. Dyplomowany kinezjolog metody One Brain® z czternastoletnim doświadczeniem. W czasie wieloletniej praktyki w pracy z dorosłymi i dziećmi odkryła i rozwinęła metodę Systemic Infusion Kinesiology, która wykorzystuje test mięśniowy w określaniu dysfunkcji organizmu, doboru suplementacji w głębokiej regeneracji organizmu, profilaktyce zdrowia i rekonwalescencji. Łączy w swojej pracy z Klientami intuicyjny wgląd z wiedzą naukową i odkryciami naukowymi z dziedziny odżywiania, neurobiologii, immunologii i psychologii. Uważa, że podstawą rzetelnej pracy z Klientem jest własny rozwój osobisty oraz kluczowych kompetencji zawodowych. Od 1993 roku regularnie stosuje antystresowe techniki oddechowe i medytacyjne, aby zachować harmonię, spokój wewnętrzny i równowagę, niezbędne w pracy jako kinezjolog, praktyk biznesu, trener i coach. Ukończyła kursy I, II i III stopnia w Art of Living. Od 1998 roku praktykuje i uczy starożytnej Ayurwedyjskiej metody Terapii Homa.

 

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ DZWONIĄC POD NR: +48 507 445 537 LUB KLIKNIJ TEN PRZYCISK I WYŚLIJ E-MAIL DO TERAPEUTY

Stosowane metody

Kliknij w nazwę aby rozwinąć krótki opis

Coaching zdrowia

Kompleksowe podejście do pacjenta, który potrzebuje długoterminowego wsparcia w sytuacji, kiedy jego zdrowie psychiczne, emocjonalne i fizyczne zależy w głównej mierze od relacji z otoczeniem oraz nawyków i archetypowych reakcji, czy też nieuświadomionego, zaburzonego postrzegania rzeczywistości.

Osoba zajmująca się coachingiem zdrowia, po wspólnym ustaleniu przyczyn dolegliwości, pomaga pacjentowi przywrócić czyste widzenie otaczającej go rzeczywistości. Pomaga uwolnić się od nieświadomych programów zakotwiczonych w podświadomości, które prowadzą do przeciążania organizmu i powstania określonych dolegliwości.

Coach, jest przewodnikiem w szybkim i sprawnym odszukaniu ścieżki do życia zgodnego z osobistymi, niczym nie zmanipulowanymi pragnieniami i predyspozycjami obejmującymi sferę fizyczną i psychiczną.

Kinezjologia

Kinezjologia (gr. kinein – poruszać się i logos – uczyć się) jest gałęzią nauki zajmującą się ruchem ciała człowieka. Główne cele kinezjologii to: zrozumienie psychologicznych i fizjologicznych reakcji ludzkiego organizmu na krótkotrwały i bardzo intensywny wysiłek fizyczny poznanie różnych form adaptacji organizmu ludzkiego na chroniczną lub długotrwałą aktywność fizyczna zrozumienie mechaniki ruchu i opisanie jej cech badanie procesów kontrolujących ruch i czynników wpływających na nabywanie zdolności motorycznych wyjaśnienie psychologicznych efektów fizycznej aktywności na ludzkie zachowanie Kinezjologia jest nauką interdyscyplinarną, korzysta z takich dziedzin jak: biologia, chemia, historia, fizyka, psychologia i socjologia. Pozwala precyzyjnie diagnozować blokady w układzie ruchu pacjenta oraz dostarcza wskazówek, jak je usuwać.

RUSZYŁA NOWA STRONA www.naturalnecentrumzdrowia.comKLIKNIJ i PRZEJDŹ NA NOWA STRONĘ