Jest Certyfikowaną masażystką. Lubi ludzi. Wszystkie wykonywane przez nią dotychczas zajęcia związane były z powiększaniem u innych zadowolenia z życia.
Masażu klasycznego, a później Tybetańskiego Sang-czu uczyła się w ośrodku Daring u Zbigniewa Dąbrowskiego. Kolejne szkolenia to wiedza z zakresu drenażu limfatycznego, aromaterapii, akupresury, shiatsu i innych technik pracy z ciałem. Łączy wiedzę z różnych tradycji, żeby przynieść ulgę w dolegliwościach fizycznych spowodowanych długotrwałym stresem, urazami ciała lub będących skutkiem trwających przez dłuższy czas schorzeń. Ukończyła studia z Geografii Ekonomicznej i Turystyki na Uniwersytecie Warszawskim. Podróże są jej sposobem na regenerację oraz poznawanie różnych kultur, odmiennych zachowań, stylów życia i tradycji, co pomaga jej w obecnej pracy terapeuty.

 

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ DZWONIĄC POD NR: +48 690 804 604 LUB KLIKNIJ TEN PRZYCISK I WYŚLIJ E-MAIL DO TERAPEUTY

Stosuje metody

Kliknij w nazwę aby rozwinąć krótki opis

Masaż relaksacyjny

Metoda pracy z ciałem, która poprzez delikatny lub intensywny dotyk dłoni masażysty przywraca naturalny przepływ energii życiowej, krwi i limfy. Daje głębokie odprężenie na poziomie ciała oraz umysłu. Rozładowuje napięcia emocjonalne. Stosowany systematycznie, utrzymuje właściwy poziom napięć mięśniowych oraz przywraca prawidłowy przebieg procesów metabolicznych na poziomie komórek.

Masaż Dotyk Motyla

Masaż Dotyk Motyla jest masażem uspokajającym jak i energetyzującym w zależności od energetycznych potrzeb osoby, która go otrzymuje. Jest wspaniałym sposobem na terapię dla dzieci i dorosłych, pomagając w eliminacji dysfunkcji związanych z niepełnosprawnością, depresją, traumą, nerwicami i innymi chorobami. Dotyk podczas masażu jest bardzo lekki i delikatny jak muśnięcie skrzydłami motyla, a sam masaż wykonuje się poprzez ubranie lub bezpośrednio na skórze. Dr Eva Reich uważała, że zapisane w ciele traumatyczne wspomnienia można uwolnić bardzo delikatnym dotykiem. Im subtelniejszy dotyk, tym silniej działa.

Klasyczny, masaż terapeutyczny

Jest przeznaczony dla osób z konkretnymi dolegliwościami ze strony układu ruchu, w szczególności w przypadku napięć prowadzących do skrzywienia kręgosłupa i kompresji krążków międzykręgowych, często z tendencją do przemieszczenia bocznego lub przednio- tylnego. Terapeuta stosujący ten masaż może zarządać przyniesienia ze sobą zdjęć kręgosłupa wraz z opisem oraz innych badań, jeżeli uzna to za stosowne. Zadaniem masażu terapeutycznego jest doprowadzenie do rozluźnienia powstałych przykurczy mięśni oraz przez odpowiednią stymulację ruchową przywrócenie odpowiedniej geometrii kręgosłupa i / lub ustawienie względem siebie innych kości szkieletu, jeżeli zachodzi taka potrzeba.

Masaż AromaTouch

Technika masażu AromaTouch (by DoTerra) opracowana została przez dr Davida K.Hill’a. Delikatny dotyk i stosowane w trakcie zabiegów olejki naturalne przynoszą efekty na poziomie fizycznym i emocjonalnym. Masaż działa harmonizująco, przeciwbólowo, wzmacniająco na system immunologiczny oraz wyciszająco. Podczas zabiegu masowane są plecy i stopy.

Nie ma przeciwwskazań do wykonywania.

Jedyne zalecanie: do 12 godzin po zabiegu nie należy opalać się lub wystawiać na duże nasłonecznienie, ponieważ niektóre ze stosowanych olejków mogą, u wrażliwych osób, wywołać reakcję fotoalergiczną.

Dyplomy i certyfikaty

  • Kurs Masażu z zastosowaniem aromaterapii wg.dr Davida K.Hill’a, maj 2018
  • Kurs Masaż Głęboki Tkanek Miękkich 2016/2017
  • Kurs Masażu Dotyk Motyla 2015
  • Kurs Masażu Drugiego stopnia 2015 – w tym akupresura i drenaż limfatyczny
  • Kurs Aromaterapii 2014
  • Kurs Masażu Tybetańskiego b’Sang-cz’u 2013
  • Kurs Masażu Klasycznego 2012
RUSZYŁA NOWA STRONA www.naturalnecentrumzdrowia.comKLIKNIJ i PRZEJDŹ NA NOWA STRONĘ