Lena Huppert

Studiowała psychologię społeczną na KFH-Aachen – Wyższej Szkole Katolickiej w Akwizgranie. W trakcie nauki i po jej zakończeniu odbyła szereg praktyk i sesji terapeutycznych w różnych ośrodkach w Niemczech, m.in. w Urzędzie do spraw Ochrony Dziecka i Urzędzie do spraw Młodzieży, lecz także w projektach poradnictwa systemicznego i poradnictwa dla par zgodnie z założeniami Virginii Satirs. To unikatowa interaktywna metoda terapeutyczna, nie znana jak dotąd w Polsce, umożliwiająca szybkie zmiany i łatwe zrozumienie problemu partnera / partnerki bez zagłębiania się w otchłani ludzkiej psychiki i jej wieloletnich, żeby nie powiedzieć wielopokoleniowych nawarstwień, czyli bez rozdrapywania przeszłości. Z powodzeniem pomaga w rozumieniu tego, co często trudno wypowiedzieć słowami, i w sprawnym rozwiązywaniu problemów między partnerami, a dzięki temu zdecydowanie szybciej i skuteczniej przyczynia się do naprawienia relacji pomiędzy nimi. Przez wiele lat zajmowała się przekładami książek i nauczaniem języka niemieckiego, w tym także książek związanych z psychologią komunikacji międzyludzkiej.

 

 

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ DZWONIĄC POD NR: +48 502 085 840 LUB KLIKNIJ TEN PRZYCISK I WYŚLIJ E-MAIL DO TERAPEUTY

Stosowane metody

Kliknij w nazwę aby rozwinąć krótki opis

Psychoterapia klasyczna

Jest dobrze znaną, wykładaną na wielu wyższych uczelniach, metodą pozbywania się blokad emocjonalnych oraz wydobywania „na światło dzienne” programów reakcji zakotwiczonych w naszej podświadomości. Klasyczne podejście do psychoterapii, obejmuje wiele technik, które odpowiednio dobrane prowadzą do rozpoznania, zwerbalizowania i nazwania emocjonalnych czynników blokujących naszą swobodę podejmowania decyzji. Dzięki procesowi psychoterapii, odzyskujemy wolność i możliwość pełnego wykorzystania potencjału życiowego, którym dysponujemy.

Terapia par Virginii Satirs

Terapia par wg Virginii Satirs, to unikatowa interaktywna metoda terapeutyczna, nie znana jak dotąd w Polsce, umożliwiająca szybkie zmiany i łatwe zrozumienie problemu partnera / partnerki bez zagłębiania się w otchłani ludzkiej psychiki i jej wieloletnich, żeby nie powiedzieć wielopokoleniowych nawarstwień, czyli bez rozdrapywania przeszłości. Z powodzeniem pomaga w rozumieniu tego, co często trudno wypowiedzieć słowami, i w sprawnym rozwiązywaniu problemów między partnerami, a dzięki temu zdecydowanie szybciej i skuteczniej przyczynia się do naprawienia relacji pomiędzy nimi.

RUSZYŁA NOWA STRONA www.naturalnecentrumzdrowia.comKLIKNIJ i PRZEJDŹ NA NOWA STRONĘ