Kurs łączy poziom trzeci i czwarty. Są to dwa końcowe stopnie z czterostopniowego kursu. Kurs ten obejmuje wiedzę z zakresu wpływu fali dźwiękowej na ludzki organizm, opis  technik opartych na wykorzystaniu kamertonów medycznych oraz kontynuacja wprowadzenia do Chińskiej Medycyny w zakresie koniecznym do praktycznego zastosowania podanych technik MDK, jak również do wprowadzenia koniecznych korekt w nawykach żywieniowych, tak aby codzienne odżywianie wspomagało terapię.

Kursy prowadzone są osobiście przez autorkę programu dr Barbarę Romanowską. Mają jedno zasadnicze przesłanie – służyć ludziom i ich dobru. Mają pomóc w rozwiązywaniu problemów psychicznych, emocjonalnych oraz duchowych. Mają spowodować, by każdy odważył się wziąć życie we własne ręce, poznając zasady właściwego oddechu, nową alternatywną metodę terapii dźwiękiem, Tradycyjną Medycynę Chińską, możliwości i potrzeby ludzkiego ciała, ponadczasowe prawdy życia oraz cel własnego istnienia. Kurs odpowiada na wiele pytań dotyczących tematu zdrowia i możliwości terapii oraz samoleczenia za pomocą naturalnych częstotliwości fal dźwiękowych. Kształcą terapeutów oraz zwykłych ludzi, którzy pragną świadomie dbać o swoje zdrowie. Po ukończeniu wszystkich, czterech poziomów kursu i zdaniu egzaminu, który jest przeprowadzany ostatniego dnia kursu, otrzymuje się Dyblom/Certyfikat Akademii Dźwięku Barbary Romanowskiej, uprawniający do oficjalnego stosowania metody Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej. Na specjalne życzenie, Certyfikat / Dyplom wydawany jest w języku angielskim.

Ważna informacja

Ponieważ osoby zapisujące się na kurs Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej pytają się czy Akademia Dźwięku posiada akredytację Ministerstwa Edukacji Narodowej wyjaśniamy, że choć na stronie Akademii Dźwięku autorka umieściła wpis o treści:

„Kursy prowadzone przez Akademię Dźwięku posiadają rekomendacje MEN. Akademia Dźwięku otrzymała akredytację w 2010r., a kursy prowadzone są nieustannie z powodzeniem na całym świecie od 2004r.” 

Obecnie, akredytacja nie ma mocy prawnej i została usunięta z urzędowych rejestrów MEN. Powodem jej usunięcia z rejestrów, było zamieszkanie autorki na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki z jednoczesnym wyrejestrowaniem działalności gospodarczej, dla której była udzielona rekomendacja MEN. W tej sytuacji, zapis umieszczony przez autorkę metody, należy interpretować wyłącznie jako informację, że fakt udzielenia rekomendacji miał miejsce i przez kilka lat rekomendacja była w mocy, co potwierdzało cenność metody i rzetelność prowadzenia procesu edukacyjnego.

Program kursu 3+4 stopnia i zapisy

Od 2020r. zapisami i organizacją kursów 3+4, zajmuje się osobiście Pani Barbra Angel (Barbara Romanowska) i wszystkie informacje odnośnie spraw organizacyjnych dostępne są na autorskiej stronie Akademii Dźwięku Barbary Romanowskiej.

Aby zapoznać się z programem kursu 3+4 oraz wymaganiami postawionymi osobom, które pragną w nim uczestniczyć, skorzystaj z tego łącza:

PRZEJDŹ NA STRONĘ Akademii Dźwięku Barbary Romanowskiej I zapoznaj się z informacjami, o kursie 3+4 i egzaminie

Informacja

Dodatkowy termin!

Obejrzyj film

Barbra Angel o programie 3+4

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=g_K-GbX-H8U[/embedyt]

Chcesz być na bieżąco?

Jeśli pragniesz mieć aktualne informacje o nowych kursach, wydarzeniach i ciekawych publikacjach z zakresu muzykoterapii, zapisz się na NEWSLETTER dedykowany absolwentom Akademii Dźwięku.

ZAMÓW NEWSLETTER
RUSZYŁA NOWA STRONA www.naturalnecentrumzdrowia.comKLIKNIJ i PRZEJDŹ NA NOWA STRONĘ