W 2021r. Są 2 terminy kursu

Pani Barbra Angel nie mogła przylecieć do Polski w czerwcu 2020r. Powodem jest trudna sytuacja w USA i nadal wstrzymane loty lotnicze do Polski.

Zamiast stacjonarnego kursu w Polsce, Pani Barbra Angel organizuje kurs on-line, na który każda zainteresowana osoba musi się zapisać BEZPOŚREDNIO DO BARBRY ANGEL w USA. Podaję adres e-mail, na który należy wysyłać zgłoszenia:

info@akademiadzwieku.com

UWAGA ! Kurs online na żywo poprzez ZOOM odbędzie się w dwa weekendy 15-17.01 oraz 22-24.01, zawsze w godz. 18-21.00 czasu polskiego.

Wszystkie szczegóły odnośnie organizacji kursu on-line, znajdą Państwo na stronie Akademii Dźwięku Barbary Romanowskiej.

www.akademiadzwieku.com

Osoby, które nie zdecydują się aby uczestniczyć w kursie on-line, będą mogły zapisać się na kurs stacjonarny MDK 3+4 stopnia, który odbędzie się w dniach 9-11.07.2021r. Zapisy na termin kursu stacjonarnego są przyjmowane tylko przez Panią Barbrą Angel. Prosimy zatem śledzić informacje na stronie autorskiej Akademii Dźwięku Barbry Angel (dawniej Barbary Romanowskiej) www.akademidzwieku.com. Osoby otrzymujące Newsletter warszawskiego ośrodka Akademii Dźwięku, będą dodatkowo informowane również przez nasz Newsletter.