W 2020r. Kurs MDK 3+4 tylko on-line

Pani Barbra Angel nie będzie mogła przylecieć do Polski w czerwcu 2020r. Powodem jest trudna sytuacja w USA i nadal wstrzymane loty lotnicze do Polski oraz brak precyzyjnej, jednoznacznej informacji ze strony polskiego rządu odnośnie terminu zniesienia kwarantanny dla osób przyjeżdżających do Polski.

Osobom, które wpłaciły zaliczki za ten kurs, zostaną one zwrócone na konto bankowe.

Zamiast stacjonarnego kursu w Polsce, Pani Barbra Angel zorganizuje kurs on-line, na który każda zainteresowana osoba musi się ponownie zapisać – tym razem BEZPOŚREDNIO DO BARBRY ANGEL w USA. Podaję adres e-mail, na który należy wysyłać zgłoszenia:

info@akademiadzwieku.com

UWAGA ! Kurs online na żywo poprzez ZOOM odbędzie się w dwa weekendy 26-28.06 oraz 3-5.07, zawsze w godz. 18-21.00 czasu polskiego.

Wszystkie szczegóły odnośnie organizacji kursu on-line, znajdą Państwo na stronie Akademii Dźwięku Barbary Romanowskiej.

www.akademiadzwieku.com

Pani Barbra opublikowała również krótki film i post na stronie grupy Akademia Dźwięku oraz Tune&Heal na Facebooku. Oto bezpośredni link do filmu: KLIKNIJ TEN LINK
Osoby, które nie zdecydują się aby uczestniczyć w kursie on-line, będą mogły zapisać się na kurs stacjonarny MDK 3+4 stopnia, który odbędzie się w 2021r. Zapisy na nowy termin kursu stacjonarnego będą przyjmowane dopiero po ustaleniu wspólnie z Panią Barbrą Angel, nowego terminu kursu 3+4 stopnia. Prosimy zatem śledzić publikowane przez nas informacje na stronie warszawskiego ośrodka www.naturalnecentrumzdrowia.pl oraz stronie autorskiej Akademii Dźwięku Barbry Angel (dawniej Barbary Romanowskiej) www.akademidzwieku.com. Osoby otrzymujące Newsletter warszawskiego ośrodka Akademii Dźwięku, zostaną poinformowane również przez nasz Newsletter.