Certyfikowana masażystka tradycyjnego japońskiego masażu Kobido, współcześnie znanego jako niechirurgiczny lifting twarzy. Certyfikowana masażystka ajurwedyjskiego, relaksującego masażu głowy Shiroabhyanga. Prowadziła również autorskie warsztaty automasażu twarzy.

 

Pisze o sobie:

Uwielbiam masować i głęboko wierzę w masaż jako metodę pracy z ciałem i jego zbawienny, harmonizujący wpływ zarówno na ciało i jego urodę, jak i na psychikę. Z wykształcenia jestem filozofką, z drugiego zawodu tłumaczką i redaktorką literatury popularnonaukowej i psychologicznej, m.in. poświęconej tematyce traumy i rozwoju wewnętrznego.

 

W swojej praktyce obserwuję rozluźniające, kojące działanie masażu twarzy i głowy na cały organizm. Masaż tylko tych części ciała poprawia nastrój, zwiększa koncentrację i łagodzi bóle o rozmaitym umiejscowieniu. Wielu klientów w trakcie i po masażu doświadcza uczucia głębokiego zrelaksowania, radości, czy nawet euforii związanej z odpuszczeniem napięcia.

Zapraszam osoby, które:

  • czują się zestresowane, zmęczone, wyzute z energii
  • mają wrażenie, że ich twarz jest często spięta albo nabrała smutnego wyrazu  
  • mają skłonność do zgrzytania zębami, zaciskania szczęk lub ust  
  • cierpią na bóle głowy i problemy z koncentracją  
  • chcą poprawić wygląd swojej twarzy w nieinwazyjny, naturalny sposób  
  • pragną się zrelaksować i poprawić sobie humor

 

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ DZWONIĄC POD NR: +48 694 888 925 LUB KLIKNIJ TEN PRZYCISK I WYŚLIJ E-MAIL DO TERAPEUTY

Stosowane terapie

Kliknij w nazwę aby rozwinąć krótki opis

Masaż Kobido

Japoński masaż twarzy nazywany nieinwazyjnym liftingiem. Złożony układ technik manualnych, który łączy w sobie elementy masażu tkanek głębokich, pracy na powięzi, drenażu limfatycznego i akupresury. Niweluje napięcia mimiczne, poprawia ukrwienie, dotlenia i odżywia skórę i mięśnie twarzy. Głęboko relaksuje.

Masaż Shiroabhyanga

Hinduski masaż głowy wykonywany olejem lub na sucho. Wycisza, redukuje stres, zmniejsza nerwowość, poprawia koncentrację. Wspomaga leczenie bezsenności, bólów głowy i depresji. Shiroabhyanga doskonale działa też na włosy i skórę głowy. Poprawia ukrwienie, oczyszcza skórę głowy i wzmacnia cebulki włosów. Olej dobierany jest w zależności od wskazań i potrzeb osoby masowanej.

Dyplomy i certyfikaty

  • Kurs masażu Kobido prowadzony przez Tomasza Tomasika, 2018 r.  
  • Kurs masażu hinduskiego głowy prowadzony przez Grażynę Kotlorz, 2019 r.