Grażyna Okulska – certyfikowany TRE® Provider, Metody TRE® uczyła się od twórcy dra Davida Berceli na szkoleniu w latach 2011-12.
Uczestniczyła w warsztatach i superwizjach prowadzonych przez nauczycieli TRE stopnia III: Heinera Steckela (Niemcy), Chrisa Balsleya (USA) i Melanie Salmon (RPA). Jest pod stałą superwizją polskich nauczycielek TRE: Elżbiety Pakocy i Joanny Olchowik.

Od wielu lat prowadzi grupowe zajęcia TRE, które przywracają uczestnikom sprawność ruchową, pewność siebie, wewnętrzny spokój i harmonię. Znoszą utrzymujące się przez lata napięcia w różnych częściach ciała i poprawiają metabolizm oraz witalność organizmu. Prowadzi również sesje indywidualne w terminach dopasowanych do możliwości pacjentów. 

 

 

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ DZWONIĄC POD NR: +48 692 318 024 LUB KLIKNIJ TEN PRZYCISK I WYŚLIJ E-MAIL DO TERAPEUTY

Stosowane terapie

Kliknij w nazwę aby rozwinąć krótki opis

TRE-Tension Realeasing Exercises

Ćwiczenia nazywają się w skrócie TRE® (ang. Tension and Trauma Releasing Exercises) i zostały opracowane przez międzynarodowego eksperta w dziedzinie traumy, psychoterapeutę dr Davida Berceli z USA. Metoda TRE® ma swoje korzenie w Analizie Bioenergetycznej dr Alexandra Lowena. Kilka prostych ćwiczeń przygotowuje ciało do uruchomienia drżeń mięśniowych i powięziowych. Podczas leżenia na macie, pozwalamy wibracjom rozluźniać napięcia i redukować bolesne skutki stresu. W miarę jak rozluźnia się przepona i mięsień biodrowo-lędźwiowy, cały tułów przechodzi w stan głębokiej relaksacji.

Dyplomy i certyfikaty

  • Certyfikowana terapeutka Techniki TRE
  • Certyfikowana, zaawansowana providerka dla terapeutów TRE
RUSZYŁA NOWA STRONA www.naturalnecentrumzdrowia.comKLIKNIJ i PRZEJDŹ NA NOWA STRONĘ