Formularz rezerwacji sal

Dziękujemy za wybranie naszej przestrzeni. Rezerwacja musi zostać potwierdzona mailem, przez biuro Naturalnego Centrum Zdrowia.

Wybierz salę, która Cię interesuje Zaznaczając salę potwierdzasz, że znasz cenę brutto najmu tej sali zarówno na godziny, jak i na jeden dzień. Ceny widoczne są po otworzeniu opisu konkretnej sali, na stronie Sale i gabinety dla terapeutów, dostępnej z poziomu menu głównego, dział Współpraca / Sale i gabinety dla terapeutów. Możesz również użyć linku na dole tego formularza.

Wybierz potrzebne wyposażenie UWAGA: W przypadku stołów do masażu i stołów zwykłych, potwierdzimy ich ilość dostępną w danym dniu, w mailu stanowiącym odpowiedź na zgłoszenie rezerwacji.

Zaznacz czy będziesz korzystać z dystrybutora wody? Używając wodę z dystrybutora, zgadzam się zapłacić 20,-zł za każdy, użyty (19 litrowy) baniak. Uwaga: Jeśli zastany na początku zajęć baniak nie jest pełny, ale ma 50% wody lub więcej, to zostanie rozliczony w cenie 10,-zł. Jeśli zawiera mniej niż 50% wody, to opłata za ten pierwszy baniak nie zostanie naliczona. Podane ceny zawierają podatek VAT.

Potrzebne, abyśmy mogli przygotować tabliczki informacyjne.

Jaki charakter mają zajęcia? - zaznacz odpowiednie opcje

Zaznacz czy mamy wystawić fakturę VAT? - W przypadku zaznaczenia pozycji NIE, na wszystkie wpłaty, w dniu ich otrzymania, wystawimy zwykły paragon i po jego wystawieniu, nie będzie możliwości wystawienia faktury VAT.

Oświadczenie o zaliczce PROSIMY PAMIĘTAĆ O WPŁACIE ZALICZKI. W przypadku braku wpłaty zaliczki w zadeklarowanym, w tym formularzu terminie, lub w terminie uzgodnionym pisemnie z biurem Naturalnego Centrum Zdrowia, rezerwacja automatycznie, bez powiadomienia traci status wyłączności. Będziemy mogli wynająć salę innemu klientowi. *** W przypadku opcji Nr 3 i 4, w okresie kiedy zaliczki za kolejne wydarzenia nie będą jeszcze zapłacone, mamy prawo wynająć salę innemu klientowi, po wcześniejszym kontakcie (e-mail lub sms) z zapytaniem, czy rezerwacja jest aktualna i prośbą o wpłatę zaliczki. W przypadku braku informacji zwrotnej w ciągu 3 dni i braku wpłaty zaliczki, sala zostanie wynajęta innemu klientowi.

Jest to miejsce na wpisanie WSZYSTKICH, NIETYPOWYCH UZGODNIEŃ dla tej rezerwacji, poczynionych z biurem Naturalnego Centrum Zdrowia, przed wysłaniem tego formularza.

Akceptacja treści regulaminów Naturalnego Centrum Zdrowia Akceptuję treść regulaminów rezerwacji i opłat oraz użytkowania sal w Naturalnym Centrum Zdrowia oraz konsekwencje z nich wynikające.

Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych zaznaczając pole wyboru Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych przez witrynę NCZ. Twoje dane pochodzące z tej korespondencji, będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami GDPR i korespondującą z nimi polityką prywatności Naturalnego Centrum Zdrowia (NCZ).