Początek: 5 września 2020
10:00
Koniec: 5 września 2020
18:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Złota nr 118

Czy masz poczucie, że Twój Duch i Ciało nie są zestrojone ? Czy czasami czujesz się nieugruntowany albo jakbyś tu nie należał ?
Czy wiesz, że powinieneś mieć więcej energii, lepsze zdrowie, ale nie możesz po to sięgnąć ?

Wyobraź sobie, jak będziesz się czuł, mając Światło swojej Duszy w pełni i trwale połączone ze swoim Ciałem, tak jak zostało im przeznaczone.

Zaufaj swojej Duszy i zacznij proces uzdrawiania. Pozwól sobie na przypomnienie Kim Jesteś i wypełnij się Miłością !

Metoda Soul Body Fusion sprawia, że połączenie z naszym własnym potencjałem jest żywe i klarowne. Kiedy sprowadzamy świadomość do Ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie.

Twórczynią metody Soul Body Fusion® jest Jonette Crowley. Jonette jest uznaną na świecie nauczycielką duchową, założycielką Center for Creative Consciousness (Centrum Kreatywnej Świadomości), Organizacji dedykowanej Duchowemu Przebudzeniu. Jonette jest badaczem i odkrywcą – zarówno na płaszczyznach wewnętrznych jak i w podróżach po całym świecie. Jest współczesną mistyczką, obdarzoną zdolnościami jasnosłyszenia i uzdrawiania.

Soul Body Fusion® to prosty proces, który możesz robić dla siebie i innych, przywracając zestrojenie Ciała na poziomie komórkowym, z możliwie najwyższą energią, jakie może ono utrzymać. Zmiany są trwałe i niekończące się – trwałe, ponieważ kiedy Twoje komórki się zmieniają, by zharmonizować się z wyższymi aspektami Ciebie, pozostają już na tej wyższej częstotliwości. Zmiana nie ma końca, ponieważ Dusza nie zna granic. Dzięki Soul Body Fusion nie tyle osiągamy swoją pełnię, ile przypominamy sobie o niej i pozwalamy jej zaistnieć.

Fragment z książki Soul Body Fusion® Jonette Crowley:
„Każdy z nas ma piękną Duszę, ale czasem nie jesteśmy w stanie całkowicie sprowadzić jej do fizycznego ciała. Przeżywamy życie, nie korzystając w pełni z własnego światła, niezdolni do przywołania zdrowia, dobrobytu i dobrego samopoczucia, które przynależą się nam z racji urodzenia. Częstotliwość naszych Dusz i częstotliwość naszych Ciał nie są zazwyczaj zestrojone. Możemy doświadczać oporu pomiędzy nimi lub wręcz jawnego konfliktu i oddzielenia. Tak dzieje się z powodu życiowych traum, bólu, rozczarowania i żalu. Idziemy przez życie niepewnym krokiem bez pełnej mocy i obecności naszego ducha.”

 

Więcej informacji po kliknięciu przycisku

 

Prowadzi: Anna Nalu Niżyńska

ZAPISY I INFORMACJE:

Inwestycja: 390 zł przy wpłacie do 15 sierpnia, 450 zł po tym terminie (powtarzający 200 zł). Uczestnicy otrzymują międzynarodowy certyfikat Praktyka SBF.

Rezerwacją jest wpłata zaliczki w kwocie 200 zł na nr konta : 39 1020 1026 0000 1602 0302 4007, dane odbiorcy : Anna Niżyńska, w tytule wpłaty proszę podać: Imię i nazwisko uczestnika, z dopiskiem ,,SBF wrzesień”.

Numer kontaktowy : 604-110-880
mail : aloha.przystanekzdrowie@gmail.com

Opłaty i bilety
Inwestycja
Szczegóły płatności u prowadzącej.
390,00