Początek: 28 maja 2019
18:00
Koniec: 28 maja 2019
20:00

Miejsce wydarzenia

ul.Grażyny 15, Warszawa

Konferencja „Zdrowie ukryte w kropli olejku” obejmuje wykłady ekspertów i praktyków w dziedzinie aromaterapii i medycyny naturalnej oraz zdrowego stylu życia. Wykład poprowadzi Mariola Pankiewicz-Zarzycka, autorka poradnika Aromaterapia, a także kilkunastu stron www dotyczących właściwości i stosowania olejków eterycznych.

Jesteśmy w przededniu wybuchu alergii pyłkowej na którą w sezonie wiosenno-letnim cierpi coraz więcej osób. Na alergię cierpi już co drugi Polak. W tym okresie jakość życia osób zmagających się z alergią jest znacznie gorsza. Nie musi tak być. Czy za pomocą olejków eterycznych można rozwiązać ten problem? Oczywiście.

Będziemy mówić o również o tym jak olejki eteryczne skutecznie uchronią ciebie i twoje dzieci przed kleszczami (zakażonych boreliozą kleszczy jest coraz więcej) i ukąszeniami owadów.

Trzeci temat, który omówimy, to w jaki sposób olejki eteryczne skutecznie rozwiązują problemy emocjonalne wynikające z życia okraszonego stresem z którego rodzi się coraz więcej poważnych problemów emocjonalnych. Powiemy, również co jako rodzić możesz zrobić, żeby zmniejszyć nadpobudliwość i nerwowość swojego dziecka, a jednocześnie zapewnić mu zdrowy rozwój i coraz lepsze wyniki w nauce.

W czasie konferencji będziesz mieć okazję do indywidualnych konsultacji, zadania pytań dotyczących olejków firmy doTERRA. Na przykładach pokażemy jak w danym problemie zdrowotnym właściwie używa się danego olejku.

Do zobaczenia na naszej Konferencji.

Firma doTERRA jest obecnie największym na świecie producentem olejków o najwyższej światowej czystości i jakości. Po 11 latach działalności jej społeczność liczy ponad 7,5 miliona osób na wszystkich kontynentach i gwałtownie rośnie. Zainteresowanie olejkami doTERRA jest tak duże, że firma każdego dnia sprzedaje już ponad 600 000 szt. swoich produktów.
Produkcja olejków doTERRA dostosowana jest do najsurowszych norm jakościowych, a proces wytworzenia olejku ściśle kontrolowany jest na każdym etapie produkcji, począwszy od ekologicznej uprawy roślin, aż do zamknięcia olejku w buteleczce. Na światowym rynku naturalne i czyste olejki tej klasy stanowią zaledwie 2% całej olejkowej oferty.

Wstęp bezpłatny

Prowadzi: Mariola Zarzycka

Zgłoszenia i rejestracja uczestników:

Opłaty i bilety
Darmowy

Naturalne Centrum Zdrowia

Przestrzeń dla Ciebie
Kreujemy przestrzeń w której odbywają się wykłady, warsztaty, kursy, sesje terapeutyczne, prowadzone przez wspaniałych trenerów, wykładowców i terapeutów.