Początek: 1 lutego 2018
18:00
Koniec: 1 lutego 2018
19:30

Miejsce wydarzenia

ul.Grażyny 15, Warszawa

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne, otwarte zajęcia Yogi klasycznej, które poprowadzi Konrad Piorunek, wychowanek Chandra Mohan Bhandari, byłego ambasadora Indii w Polsce. To okazja do zapoznania się z tradycyjną formą Yogi, najpowszechniej nauczaną w całych Indiach.

Zapraszamy do praktykowania Yogi w jej łatwej, zrozumiałej, surowej i pełnej naturalnego wdzięku formie. Yoga pomaga rozwinąć noszony w każdym z nas potencjał intelektualny i fizyczny, wsparty wartościami pochodzącymi z poziomu duszy. Systematyczna praktyka Yogi, pozwala zintegrować umysł z sercem i ciałem. Prowadzi do do stanu, w którym podejmowanie codziennych decyzji jest znacznie łatwiejsze a wiara w siebie umacnia się poprzez doświadczenie osiągania wyznaczonych celów.

  • Zajęcia odbywają się w małej, kameralnej grupie.
  • Na miejscu są maty do jogi i poduszki do medytacji. Można przynieść własną matę.
  • Ćwiczymy na boso, w swobodnych jasnych i czystych strojach z naturalnych tkanin.
  • Nie jemy 2 godziny przed praktyką.
  • Poinformuj o ewentualnych problemach zdrowotnych, czy też ciąży i menstruacji (pozwoli to na odpowiednie zmodyfikowanie pozycji ciała i oddechu)
Opłaty i bilety
BEZPŁATNE
Darmowy

Naturalne Centrum Zdrowia

Przestrzeń dla Ciebie
Kreujemy przestrzeń w której odbywają się wykłady, warsztaty, kursy, sesje terapeutyczne, prowadzone przez wspaniałych trenerów, wykładowców i terapeutów.