Początek: 12 marca 2019
18:00
Koniec: 12 marca 2019
20:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa, ul. Grażyny 15, Sala Złota nr 118

Wytańczając Język ciała – grupa praktyki Laban Bartenieff – 12 wtorkowych spotkań od marca do czerwca 2019.
Są to spotkania dla osób, które już brały udział, ale i te dla których przygoda z językiem ruchu, z praktyką Laban Bartenieff to coś nowego.

DLA KOGO?
Zapraszam wszystkich, którzy ciekawią się połączeniem ruchu, emocji, myśli i chcą poznawać „język ruchu” zapoczątkowany przez Labana. Dla siebie lub dla własnego rozwoju zawodowego. Zapraszam te osoby, które już brały udział w podobnej praktyce ruchu. I te dla których jest to nowy temat. Te osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego i na 2-3 spotkania wprowadzające przed udziałem w grupie.Praktykowanie ruchu Laban Bartenieff pozwala poznać tzw indywidualny podpis ruchowy i poszerzyć rozumienie siebie o perspektywę tego, co wyraża się poprzez ciało, a także zdobyć konkretną i praktyczną wiedzę o ruchu.

KAŻDE ZAJĘCIA BĘDĄ OBEJMOWAŁY:

  • przyjemną, naturalną rozgrzewkę na bazie Bartenieff Fundamentals
  • doświadczenie wybranej kategorii ruchu w ujęciu Labana
  • doświadczenie ruchu i uważne świadkowanie drugiej osobie
  • będziemy bawić się zarówno z improwizacją jak i ze strukturą fraz

PODCZAS 12 SPOTKAŃ POZNAMY I PORUSZYMY TEMATY:
Zasady naturalnego ruchu wg techniki Bartenieff, ruchowe wzorce rozwojowe, przestrzeń osobista i ogólna, dynamiczne jakości ruchu, kształt i jego jakości w budowaniu relacji, tematy obecne w ruchu i w życiu, pogłębienie rozumienia własnych preferencji i praca z intencją.

Więcej informacji TUTAJ.

PROWADZĄCA: Aga Sokołowska
www.agasokolowska.com

OPŁATA: 
900zł w przypadku jednorazowej płatności do 10.02.19 (12 spotkań, po dwie godziny). W przypadku płatności po tym terminie lub w płatności w ratach: I rata – 500zł płatna do 12marca, druga rata płatna do 10maja – 550zł Miejsce na grupie rezerwuje przedpłata w wysokości 300zł, jest ona zwrotna do 10.02.18 i wchodzi w skład całej opłaty. Nie jest to kwota dodatkowa.

REZERWACJA MIEJSCA: 
Rezerwacja udziału na Grupie odbywa się przez zgłoszenie drogą e-mail lub poprzez formularz oraz 30-minutową konsultację telefoniczną lub przez skype. Aby wziąć udział w grupie ważna jest otwartość na doświadczanie i zaciekawienie sobą i drugim człowiekiem. Pracujemy w atmosferze, że nikt nic nie musi, że nie ma złego ani dobrego ruchu, póki nikomu on nie szkodzi.

ZAPISY:
kontakt@agasokolowska.com
604 537 533

Opłaty i bilety
Inwestycja (płatność do 10.02)
szczegóły płatności u organizatora
900,00