Początek: 23 czerwca 2018
10:00
Koniec: 23 czerwca 2018
18:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa, ul. Grażyny 15, Sala Słoneczna nr 127

Są ludzie, którzy mówią, że poznanie NLP jest jak drzwi do nowego świata pełnego ciekawości, uśmiechu, łatwego i przyjemnego; dla niektórych jest to droga do lepszych kontaktów z innymi, większych zysków i pełnej kontroli nad tym co się dzieje wokół; a dla innych to tylko perswazja i manipulacja bez uniwersyteckich podstaw. Jak to jest naprawdę? Najlepiej przekonać się samemu :-), bo jedno z podstawowych założeń NLP mówi o tym, że wewnętrzny świat każdego z nas jest inny i możemy decydować, co jest dla nas odpowiednie. Zatem jeżeli chcesz się przekonać jak to jest naprawdę to z pewnością zainteresuje Cię  oferta jednodniowego warsztatu „ Wprowadzenie do świata NLP” 🙂

Na tym szkoleniu dowiesz się czym jest NLP i w dodatku nauczysz się kilku bardzo użytecznych technik, które pomogą Ci:

  • pozbywać się negatywnych emocji
  • rozwiązywać problemy – swoje i innych
  • czuć się doskonale każdego kolejnego dnia!

Będziesz też także mieć okazję doświadczyć relaksacyjnego transu hipnotycznego – tylko u nas – przy dźwiękach mis tybetańskich.

To szkolenie jest skierowane przede wszystkim do osób, które jeszcze nie miały okazji poznać świata NLP, ale będzie użyteczne i porządkujące dla tych, którzy już co nieco go znają 🙂 I oczywiście – jeżeli znasz doskonale NLP i chcesz w ten świat wprowadzić kogoś innego – to może być doskonały pierwszy krok na tej drodze  🙂 Program zajęć:

  1. Założenia operacyjne NLP, które są podstawowe do zrozumienia idei tego modelu zachowania człowieka
  2. Podstawowe techniki kontroli emocji oparte na modalnościach
  3. Implikacje – lingwistyczne wzorce rozszerzające doświadczenie

oraz inne techniki wybrane przez uczestników szkolenia, ponieważ zawsze dostosowujemy nasz program do potrzeb i oczekiwań naszych klientów 🙂

a na koniec: hipnotyczny trans relaksacyjny!

Trener:
Agnieszka Ornatowska, psycholog, trener NLP, hipnotyzerka, autorka książek – min. „ Etyczna manipulacja” , „ Droga do wewnętrznej równowagi”, „Alchemia uwodzenia” i innych.

WIĘCEJ INFORMACJI:
http://nlp.pl/?product=wprowadzenie-do-swiata-nlp

Opłaty i bilety
Inwestycja
Szczegóły płatności u organizatora.
470,00
Cena do 1 czerwca
Szczegóły płatności u organizatora.
270,00