Początek: 5 marca 2022
10:00
Koniec: 5 marca 2022
17:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Słoneczna nr 127

Wszystko co nas otacza jest przepływem energii. Czy potrafisz sobie wyobrazić, że Twoje ciało składa się z ciała fizycznego tego widzialnego i systemu energetycznego tego niewidzialnego dla większości ludzi. Dbanie o ciało energetyczne jest tak samo ważne jak dbanie o swoje ciało fizyczne. Dlatego już dziś zapraszamy na warsztat, na którym przybliżymy system energetyczny oraz wskażemy główne centra energetyczne i ich wpływ na człowieka. Prawidłowa praca centr energetycznych jest bardzo ważna dla naszego dobrego samopoczucia, zdrowia oraz równowagi psychiczno-emocjonalnej.

Aromaterapia jest metodą terapii holistycznej, która towarzyszy nam od tysięcy lat. Według naukowców z Waszyngtonu częstotliwość wibracji olejków eterycznych pochodzących z czystej natury jest najwyższa ze wszystkich naturalnych substancji znanych człowiekowi. Na warsztacie przedstawimy olejki eteryczne przywracające harmonię w poszczególnych centrach energetycznych. Na spotkaniu nauczysz się jak korzystać z ich subtelnej energii oraz poznasz sposoby aplikacji. Na warsztacie będziemy pracować na naturalnych i czystych olejkach eterycznych.

Dla kogo ten warsztat?

  • Dla osób ciekawych siebie jako istoty wielowymiarowej.
  • Dla każdego, kto poszukuje w swoim życiu zmiany i spokoju wewnętrznego.
  • Dla każdego kto, chce odzyskać kontakt ze sobą, poczuć swoją wewnętrzną moc.
  • Dla osób, które pragną aby stan równowagi i dobrego samopoczucia towarzyszył w ich codzienności.
  • Dla każdego, kto chce poznać jakie naturalne olejki eteryczne może wykorzystać do przywrócenia pierwotnej harmonii.

W przypadku pytań lub wątpliwości jest możliwość indywidualnych konsultacji oraz jeśli zajdzie taka potrzeba również zabiegu.

Termin: 05 Marzec 2022r (sobota) w godzinach 10.00-17:00

Miejsce: sala 127 na 1 piętrze; Przewidziana jest przerwa obiadowa.

Koszt warsztatu dla 1 osoby: 80 zł (liczba miejsc ograniczona, konieczność wcześniejszego zgłoszenia, płatne odliczoną gotówką na miejscu)

Co zabrać na warsztaty:

  • ciekawość dziecięcą i dobry humor
  • długopis i notatnik

Informacje i zapisy:
tel: 502 410 515, radoszewska.aldona@gmail.com

Prowadzący:

Piotr Sobociński
Od 2007 roku praktykuje Bioenergoterapię jako metodę przywracającą równowagę stanu zdrowia. W ciągu wielu lat praktyki udoskonalił zarządzanie bioenergetyką. Ogromna wrażliwość jego dłoni pozwala na dokonanie diagnozy pól energetycznych, a umiejętność koncentracji na wprowadzenie zmian i nadanie prawidłowego rytmu przepływu energii. Każdą wolną chwilę poświęca na zdobycie kolejnych umiejętności i poznawania mechanizmów uzdrawiających.

Aldona Radoszewska
Entuzjastka i miłośniczka aromaterapii, ciągle odkrywająca magię i moc zamkniętą w buteleczkach z naturalnymi olejkami eterycznymi. Z przyjemnością opowiada o ich wpływie na zdrowie i samopoczucie człowieka. Pokazuje jak dzięki aromaterapii można zadbać o stan ciała, umysłu i duszy. Organizatorka spotkań aromaterapeutycznych i warsztatów zielarskich.

Opłaty i bilety
Inwestycja
Szczegóły płatności u organizatora
80,00