Początek: 11 maja 2019
18:30
Koniec: 11 maja 2019
20:30

Miejsce wydarzenia

ul.Grażyny 15, Warszawa

EDYTA FIL i MARIUSZ JARYMOWICZ

Zapraszamy na wspólny koncert Edyty Fil – flecistki, solistki Filharmonii Moskiewskiej i Mariusza Jarymowicza, wykładowcy i praktyka muzykoterapii.

Aby energia płynęła w sposób naturalny i nieskrępowany, wykonawcy nie przeprowadzają żadnych, wspólnych prób. To jest rzadko spotykana formuła wspólnych wystapień muzycznych. W tym przypadku, podczas poprzedniego  koncertu sprawdziła się w 100% i Edyta z Mariuszem postanowili kontynuować współpracę. Będą grać kilka razy w roku, w Warszawie dla sympatyków i uczestników zajęć w Naturalnym Centrum Zdrowia.

Spotkania składają się z 2 części. Dwóch koncertów instrumentalnych skomponowanych w oparciu o dźwięki didgeeridoo fletu, mis tybetańskich, gongu, dzwonów rurowych, kamertonów terapeutycznych i innych instrumentów. Pierwszy koncert jest unikalną kompozycją powstającą jako wynik interakcji pomiędzy oryginalnym zamysłem grającego a aktualnym stanem energetycznym uczestników. Podczas gry, następuje oczyszczenie z napięć emocjonalnych, regulacja i harmonizacja wszystkich poziomów ciała fizycznego, ciał subtelnych oraz psychiki.

Drugi koncert, połączony jest z wstępną medytacją, która ma na celu pogłębienie integracji świadomego umysłu z ciałem oraz przywrócenie kontaktu z przestrzenią serca i podświadomością.

Pierwsza część trwa ok. 45 minut i ma za zadanie:

  • oczyszczenie umysłu i przerwanie „gonitwy myśli”
  • relaksację i rozluźnienie ciała fizycznego
  • otwarcie na subtelne odczucia w ciele

Krótka, 15 minutowa przerwa

Druga część trwa ok. 60 minut i ma za zadanie:

  • zestrojenie oraz integrację ciał subtelnych i fizycznych organizmu
  • osiągnięcie głębokiego relaksu na wszystkich poziomach odczuwania
  • osiągnięcie odczuwalnego stanu wewnętrznej pełni i pozytywnej ciszy

Taka formuła spotkań wynika z wielu lat doświadczeń w zakresie muzykoterapii i regeneracji organizmu poprzez oddziaływanie dźwiękiem. Jest ona wspaniałym rozwiązaniem dla osób, które czują potrzebę pozbycia się nagromadzonych, niezdrowych emocji, wzmocnienia struktury psychicznej i poprawy funkcjonowania procesów metabolicznych w organizmie. Atmosfera nastrojowego wnętrza posiadającego idealną dla tych celów akustykę, powoduje, że już od momentu wejścia na salę, czujemy się bezpiecznie oraz jesteśmy odprężeni i uwolnieni od zgiełku ulicy, z której przychodzimy.

Ważna informacja:

Na sobotnie Wieczory z Muzyką OBOWIĄZUJĄ ZAPISY w formie E-maila lub przez podpisaną wiadomość tekstową SMS (na nr tel. 690 804 604). Jeśli na 3 dni przed datą zajęć będzie zapisanych mniej niż 10 osób, zostaną one odwołane poprzez wysłanie informacji zwrotnej do osób, które się zapisały oraz poprzez zdjęcie informacji o Wieczorze z Muzyką w KALENDARZU WYDARZEŃ Naturalnego Centrum Zdrowia. Wpłacone przelewem opłaty, zostaną natychmiast zwrócone.

Opłaty i bilety
Dla aktualnych uczestników stałych zajęć w NCZ (Czikung, Tajczi, Mindfulness, Yoga Kundalini, Techniki Uwalniania)
Płatne gotówką na miejscu lub przelewem na 2 dni przed
40,00
Dla pozostałych osób
Płatne gotówką na miejscu lub przelewem na 2 dni przed
60,00

Naturalne Centrum Zdrowia

Przestrzeń dla Ciebie
Kreujemy przestrzeń w której odbywają się wykłady, warsztaty, kursy, sesje terapeutyczne, prowadzone przez wspaniałych trenerów, wykładowców i terapeutów.