Początek: 9 lutego 2019
10:00
Koniec: 10 lutego 2019
17:00

Szanowni Państwo,

mam przyjemność zaprosić Państwa na warsztaty z cyklu ‘Polaku, lecz się sam’. Tym ich tematem będzie irydologia – “Oczy odbiciem zdrowia – tęczówka dyktuje receptę” , na których jeden z najbardziej znanych irydologów w Polsce – Marek Woźniak, założyciel Instytutu Irydologii, wprowadzi Państwa w tajniki tej niezwykłej i jakże praktycznej wiedzy.

 

PROGRAM WARSZTATÓW

Dzień 1

1. Wizualne rozpoznawanie wrodzonych skłonności do patologii na podstawie  obserwacji człowieka.

2. Wprowadzenie do interpretacji zjawisk widocznych w oczach. 

3. Zabarwienie tęczówek oczu, ich interpretacja.

4. Zajęcia warsztatowe/ zajęcia praktyczne.

 

Dzień 2

1. Co widać, a czego nie widać w oku?

2. Propozycje terapeutyczne dla określonego typu tęczówek /wybrane tematy/.

3. Zadziwiający świat zdrowia i chorób zapisany w oczach u św. Hildegardy z Bingen.

4. Fenomenologia oftalmotropowa medycyny  hildegardiańskiej

 

Ważne: Prowadzący prosi, aby uczestnicy przywieźli ze sobą lupę  powiększającą ok.  4 – 6 x. Nie musi być duża. Do tego małą latarkę. Dostępne są w postaci np. długopisów.

 

Mgr Marek Woźniak, irydodolog, ziołolecznik. Ukończył wiele specjalistycznych szkoleń w Polsce i zagranicą. W roku 1992 w Radomiu oficjalnie powołał do życia ośrodek, który  po kilku latach przyjął nazwę Instytutu Irydologii w Radomiu. Marek Woźniak jest jego dyrektorem. Zapoczątkował on specjalistyczne szkolenia z zakresu irydologii, które organizowane są po dzień dzisiejszy. Biorą w nich udział nie tylko lekarze i terapeuci z Polski, ale również z wielu krajów Europy, Azji, Bliskiego Wschodu. Jest autorem licznych książek i publikacji prasowych  na temat irydolologii i ziołolecznictwa, w tym m.in. „Atlasu znaków irydologicznych”  oraz „Irydologia. Cz. 1. Podręcznik do nauki oceny stanu zdrowia człowieka na podstawie analizy oka.”, i in. Zainicjował wydawanie „Biuletynu Irydologicznego”. Był organizatorem II Ogólnopolskiego Sympozjum Irydologicznego oraz wielu specjalistycznych seminariów.

Marek Woźniak od ponad 30 lat zajmuje się oceną stanu zdrowia człowieka na podstawie analizy struktury i zabarwienia tęczówek oczu. Prowadzi szkolenia, w których uczestniczą lekarze i terapeuci z Polski i z zagranicy.  Był prelegentem wielu kongresów, sympozjów i seminariów.. W swoich badaniach sięgnął także do okresu średniowiecza. Owocem tych poszukiwań jest nie tylko jego ostatnia książka: „Zadziwiający świat zdrowia i chorób na podstawie zapisów św. Hildegardy z Bingen. OCZY.”, ale również  fascynacja osobą Opatki klasztorów benedyktyńskich.    Zapraszamy 

 

KIEDY: 9-10.02.2019

GDZIE: Naturalne Centrum Zdrowia – Warszawa Mokotów, ul. Grażyny 15

ORGANIZATOR: Fundacja QLT

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJE ORGANIZATOR – Fundacja QLT

ILOŚĆ MIEJSC NA SALI JEST OGRANICZONA DO 40

 

Po przesłaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo dane do przelewu, a po dokonaniu wpłaty kartę wstępu na warsztaty.

Więcej poniżej i na stronie: http://www.fundacja-qlt.pl/?warsztaty-z-cyklu-polaku-lecz-sie-sam-irydolo,214

Opłaty i bilety
Opłata przy wpłacie do 25.01.2019
Informacja o sposobie płatności u organizatora warsztatów
380,00
Opłata przy wpłacie po 25.01.2019
Informacja o sposobie płatności u organizatora warsztatów
450,00

Fundacja QLT

Założycielka fundacji - Lena Huppert
Fundacja Wspierania Rozwoju Kultury i Społeczeństwa Obywatelskiego QLT stawia sobie za cel prowadzenie działalności w zakresie szerzenia i wspierania kultury rozumianej jako całokształt niematerialnych wytworów ludzi, a w szczególności wzorców myślenia…