Początek: 7 marca 2020
10:00
Koniec: 7 marca 2020
18:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Słoneczna nr 127

🍃Czy wiesz, że sposób, w jaki oddychasz pokazuje, jak żyjesz?

👉 Na warsztatach dowiesz się i doświadczysz, jak za pomocą świadomego oddechu samodzielnie zwiększyć poziom energii na co dzień, łatwo zarządzać emocjami, stresem i podejmować lepsze decyzje, w zgodzie ze sobą.
👉 Warsztaty oddechowe to dobry pierwszy krok do głębszego poznania swoich potrzeb, talentów i życia bardziej po swojemu, na własnych zasadach.

🍃W trakcie zajęć poznasz praktyki oddechowe – gotowe narzędzia, które od razu możesz wnieść do codziennego życia. Równolegle przygotują cię one do doświadczenia łagodnej sesji oddechu BreathFlow. To zaawansowana praktyka, dzięki której możesz uzdrowić różne obszary życia w wielu aspektach. Nauczysz się, jak z niej korzystać.

🗞W PROGRAMIE:

1️ Praktyki odczuwania i obserwacji oddechu – poznasz język, którym komunikuje się twój oddech.

2️ Pogłębianie i poszerzanie oddechu – by mieć więcej energii na co dzień i rozumieć relację pomiędzy oddechem, ciałem i emocjami.

3️ Moc pełnego oddechu – w tej części nauczysz się stabilizować jego przepływ oraz używać go do redukcji stresu i osiągania stanu wewnętrznego spokoju nawet w trudnych sytuacjach.

4️ Rozwijanie poczucia akceptacji siebie i tego, co przychodzi – zrobisz niezbędny pierwszy krok do zmiany postawy wobec ujawniających się doznań i uczuć. Bo najwięcej czasu i energii tracimy w życiu na ich blokowanie i uciszanie.

5️ Sesja BreathFlow, która wykorzystuje doświadczenia wszystkich wcześniejszych praktyk oddechowych. Pozwoli ci uwolnić pełny przepływ energii i przyjąć to, co życie ci przynosi.

💸INWESTYCJA: 249 zł
Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach, a pieniądze stanowią dla Ciebie jedyną barierę, napisz do mnie – znajdziemy rozwiązanie.

📧ZGŁOSZENIA (i pytania)
dobroslaw@studiooddechu.pl
606 121 969
lub w formularzu tego wydarzenia

Dla najlepszych efektów pracujemy w kameralnej grupie, dlatego liczba miejsc jest ograniczona. Po zgłoszeniu otrzymasz mailem potwierdzenie wraz z numerem konta do przesłania zaliczki, która zapewnia miejsce na warsztatach.

🙋‍♂️ TRENER
Dobrosław Mysłowski

Wicej kliknij przycisk
Opłaty i bilety
Inwestycja
Szczegóły płatności u organizatora.
249,00