Początek: 16 marca 2019
09:30
Koniec: 16 marca 2019
12:30

Zapraszamy na warsztaty pełne eksperckiej wiedzy pn WEŹŻE SPRAWĘ ZMARSZCZEK W SWOJE RĘCE 👐

W ramach warsztatów poprowadzony będzie trzygodzinny wykład o zależności pomiędzy poszczególnymi organami naszego organizmu, a ich wpływem na kondycję skóry i mięśni twarzy. Ponadto dowiecie się jak wyprofilować swoją dietę, aby wpływać na jakość i kondycję skóry, ale również zdrowie.

Zmarszczki, plamy, obrzęki i cienie, trądzik, sucha czy tłusta skóra twarzy, mogą mieć związek z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu pokarmowego. Procesy metaboliczne organizmu są starannie zaplanowane, jego elementy ściśle ze sobą połączone. Praca gruczołów wydzielających hormony jak i procesy trawienne współgrają w doskonałej harmonii, jednak jeśli choć jeden z nich odstaje od innych to dochodzi do zmian metabolizmu, które uwidaczniają się na twarzy. Pewne części twarzy przyporządkowane są określonym obszarom organizmu, tak więc zmiany skórne (tj. zmarszczki, plamy, obrzęki i cienie, trądzik, sucha czy tłusta skóra twarzy) są ściśle powiązane z zaburzeniami pracy konkretnych organów ciała.
Atrakcyjny wygląd jest odbiciem tego, jak się czujemy i w jakiej formie jest nasz organizm. Stosując właściwą dietę, odżywając organizm na poziomie komórkowym, wpływamy nie tylko na stan naszego zdrowia ale przede wszystkim na wygląd naszej cery. Łącząc odpowiednią dietę z technikami manualnymi oraz naturalną pielęgnacją, możemy spowolnić procesy starzenia się organizmu nawet o 10 lat w sposób całkowicie naturalny i zgodny z naszym rytmem biologicznym.

Każdy z uczestników otrzyma materiały z warsztatów i będzie miał okazję nieodpłatnego wypełnienia ankiety funkcjonalnej organizmu, która obrazuje kondycję poszczególnych obszarów ciała odpowiedzialnych za niedoskonałości skóry.

Więcej informacji TUTAJ.

Zapisy i informacje:
tel. +48 502 604 568
mail: biuro@biomedskin.pl

Opłaty i bilety
Inwestycja
Szczegóły płatności u organizatora
150,00