Początek: 12 listopada 2020
19:30
Koniec: 12 listopada 2020
21:30

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Biała nr 17

Jesteśmy obecnie w czasie wielkich globalnych zmian i głębokich transformacji. Zapewne czujesz już, iż rok 2020 jest rokiem niesamowicie przełomowym, w którym ważą się losy ludzkości, ale to nie koniec! Zmiany, które teraz się dzieją (i będą się dziać w najbliższych latach) są tak ogromne, że możemy odczuć je na każdym poziomie istnienia zaczynając od indywidualnego po kolektywny ludzki, aż po planetarny. Przez tysiące lat pierwiastek kobiecy był tłamszony, wykorzystywany, nękany i nieraz nawet maltretowany i zastraszany. Wyrażało się to poprzez wykluczenie społeczne kobiet, uniemożliwienie im dostępu do edukacji, zabranie możliwości uczestniczenia w rytuałach religijnych oraz praktyk duchowych, ograniczając rolę kobiet często jedynie do maszyn rozpłodowych, kucharek i sprzątaczek zaspokajających potrzeby mężczyzn. W średniowieczu wiele z nich poddawanych było okrutnym torturom, gwałtom lub spłonęło na stosach, ponieważ były “podejrzewane o czary” lub uwiedzenie kapłanów. Wszystkie te wydarzenia, choć część z nich wydarzyła się w mniej lub bardziej odległej przeszłości, wciąż na nas oddziałuje. Ból, smutek, złość, poczucie niesprawiedliwości, rozpacz i bezsilność wciąż znajdują się w kolektywnym ciele emocjonalnym wyrażając się na różne sposoby, cały czas szukając ujścia, wyrażenia, zauważenia, uznania i uzdrowienia. To jak bardzo oddaliliśmy się od równowagi pomiędzy esencją męska i żeńską, w bardzo prosty sposób można zaobserwować, przyglądając się temu w jakim stanie obecnie jest planeta, na której żyjemy. Ziemia jest żywą i czującą istotą, która reprezentuje Wielką Matkę, tak naprawdę jest matką nas wszystkich karmiąc nas codziennie swoimi plonami oraz zapewniając nam schronienie. Prześladowanie i tłamszenie energii kobiecej spowodowało widoczne zmiany w klimacie oraz całym ekosystemie prawie doprowadzając do katastrofy ekologicznej. Uzdrawiając pierwiastek żeński w nas (a ma go każda kobieta i każdy mężczyzna), uzdrawiamy też naszą planetę oraz naszą relację z nią.

Zapraszamy wszystkich (kobiety i mężczyzn), którym to zagadnienie jest bliskie i wydaje się ważne do wspólnej praktyki Kundalini Jogi dla uzdrowienia żeńskiej energii, rany matki oraz relacji z kobietami. Podczas tego spotkania wspólnie wykonamy kriye rebirthingową z tradycji Kundalini Jogi nauczanej wg przekazu Yogi Bhajana, która pomoże nam uwolnić ciężkie, bolesne emocje i wspomnienia z z naszego ciała i umsłu. Nauczymy się również jednego z najmocniejszych Shabad’ów (dłuższych mantr), który służy uzdrawianiu całej linii żeńskiej w rodzie nawet do siedmiu pokoleń wstecz i w przód. Recytacja bądź śpiew tego świętego tekstu rozwiązuje wszelkie wewnętrzne konflikty, które są przyczyną wewnętrznego rozdarcia, poczucia nieszczęścia i zagubienia.

Mówi się, że ten Shabad recytowany przez mężczyzn dodatkowo przyciąga do nas tę właściwą partnerkę życiową dla duszy.

Zapraszamy osoby z i bez doświadczenia w jodze.

 

Więcej informacji po kliknięciu przysicku

 

Inwestycja: 50 zł

Istnieje możliwość wykupienia karnetów:
4 wejścia w miesiącu -170 pln
6 wejść w miesiącu – 250 pln
8 wejść w miesiącu – 280 pln

Karnety są do wykorzystania na dowolne 2-godzinne zajęcia organizowane przez studio. Więcej informacji mailowo lub osobiście.

PROWADZĄCA: Avtar Kirtan Kaur

REZERWACJA:
Jeżeli chcesz wziąć udział w zajęciach to wyślij zgłoszenie na adres e-mail: avtarkirtankaur@gmail.com
Płatność gotówką przed zajęciami.

KONTAKT:
W razie potrzeby proszę dzwonić pod numer:
665 067 654 lub pisać na adres avtarkirtankaur@gmail.com

Opłaty i bilety
Inwestycja
Szczegóły płatności u prowadzącej.
50,00