Początek: 26 października 2019
10:00
Koniec: 27 października 2019
17:00

Miejsce wydarzenia

ul.Grażyny 15, Warszawa

Zapraszamy na zupełnie nowe warsztaty poświęcone snom

Są to warsztaty o tym jak wykorzystać proces snu i przekazy senne do osiągania celów osobistych, spełniania marzeń, podejmowania właściwych decyzji i zachowania dobrego stanu zdrowia.

Każdej nocy śnimy 4-5 krotnie podczas 8-godzinnego snu. Śni każdy, bez wyjątku. Jednak tylko niewielki odsetek ludzi dobrze pamięta sny i umie korzystać z zawartych w nich informacji. Wiele znanych postaci sceny politycznej, naukowców i artystów miało dobrze opanowaną umiejętność samodzielnej interpretacji snów. We współczesnym świecie, sen i występujące podczas niego śnienie, są obiektami naukowych badań prowadzonych przy pomocy najnowocześniejszej aparatury pomiarowej oraz wykorzystujących najnowszą wiedzę z zakresu biopsychologii. Dostrzeżono, że sen jest niezbędnym procesem w dobowym cyklu życiowym człowieka. Podczas snu następuje zmiana obszarów aktywności mózgu. Te obszary, które były najbardziej aktywne w dzień, podczas snu podlegają procesowi regeneracji, odpoczywają pracując na „zwolnionych obrotach” lub wcale. Za to rozpoczyna się  aktywność w rejonach mózgu mało aktywnych lub nieaktywnych w ciągu dnia. Naukowcy zajmujący się badaniem treści zawartych w snach, zauważyli również, że sny są bardziej wiarygodnym źródłem informacji niż jakiekolwiek, świadome przekazy odbierane na jawie. Te bowiem podlegają stałej, niezależnej od naszej woli cenzurze umysłu. Natomiast sen, w swej pierwotnej naturze, jest oryginałem.

W języku angielskim sen jest określany słowem DREAM, co oznacza zarówno śnić, jak i marzyć.

 • Co chcecie zmienić w swoim życiu?
 • Jakie macie marzenia?
 • A może czujecie się świetnie i pragniecie, aby tak zostało?

Opowiemy Wam i doświadczymy we wspólnych ćwiczeniach, jak świadomie skorzystać ze snów w tworzeniu rzeczywistości.

Na tych warsztatach dowiecie się i doświadczycie między innymi:
 • Czym jest sen z punktu widzenia oficjalnych badań fizjologii człowieka, ale też wg innych koncepcji
 • Jakie są rodzaje snów
 • Czy powszechnie znane symbole senne nadal są aktualne
 • Poznacie podstawowe symbole wg Junga oraz koncepcji Totalnej Biologii, a następnie dowiecie się co konkretnie oznaczają dla Was
 • Stworzycie zręby własnych senników zawierających zupełnie osobistą interpretację symboli
 • Dowiecie się jak poprawić komfort spania i jakość snu
 • Osoby, które nie pamiętają snów, poznają techniki poprawiające ich zapamiętywanie
 • Czy koniecznie trzeba zapamiętać wszystkie sny? A jeśli nie, to jak korzystać z tych, które pamiętamy?
 • Na jawie, w procesie medytacji, każdy stworzy swoją bezpieczną przestrzeń, z której wybierzemy się do kilku miejsc, które możemy odwiedzać również we śnie. Czyli będziemy „śnili na jawie”
 • Wykonamy ćwiczenia poprawiające manifestację marzeń sennych
 • Poznamy przyczynę braku widocznych zmian w życiu, mimo posiadania konkretnych planów i marzeń
 • Przekonacie się jaka jest różnica między prawdopodobieństwem a potencjałem
 • Poczujecie potencjały i zaczniecie – jeśli taka będzie Wasza wola – korzystać z nich w życiu
Ludzie często myślą, że poszerzanie świadomości odbywa się tylko na jawie. Tymczasem ewolucja świadomości ma miejsce przez całe życie bez przerw, również podczas snu. Zatem poprawiając jakość snu i świadomie uczestnicząc w tych 30% naszego życia, możemy ją znacznie przyspieszyć, do czego gorąco Was zachęcamy,

Dorota i Mariusz Jarymowicz (prowadzący te warsztaty)

 

Słów parę o nas i genezie powstania warsztatów

Od 20 lat pomagamy ludziom w powracaniu do zdrowia czy też zachowaniu jego dobrego stanu poprzez równoczesne przekazywanie pomocnych informacji oraz sesje terapeutyczne różnymi, poznanymi i sprawdzonymi w codziennej pracy metodami / technikami takimi jak Chirurgia Fantomowa, Terapia Czaszkowo-Krzyżowa, Polarity, Muzykoterapia czy Totalna Biologia. Od 6 lat prowadzimy Naturalne Centrum Zdrowia w Warszawie, gdzie w stworzonej przez nas przestrzeni przyjmuje ponad 25 terapeutów różnych specjalności i ma miejsce kilkaset szkoleń, wykładów i warsztatów rocznie. Z upływem czasu, zaczęliśmy dostrzegać, że większość systemów pomocy pacjentom czy ludziom zdrowym, pragnącym rozwijać umiejętności korzystania z posiadanego potencjału, pomija bardzo istotny fragment naszego cyklu życia – okres, kiedy śpimy i mamy marzenia senne. A jest to niezwykle ważny składnik bez świadomości którego, nasze rozumienie świata i nas samych jest niekompletne. Od 2 lat, prowadzimy wykłady i warsztaty dla osób, którzy tak jak my dostrzegli potrzebę uświadomienia sobie, co właściwie dzieje się z nami, kiedy zapadamy w sen. 

 

KLIKNIJ I OTWÓRZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA WARSZTATY

TO WYDARZENIE MOŻESZ OPŁACIĆ ON-LINE

W tym celu KLIKNIJ na CENĘ  wydarzenia  w sekcji  OPŁATY I BILETY

 

Opłaty i bilety
Pełna opłata dla 1 osoby, przy wpłacie całości do 30 września 2019 r.
Kliknij w cenę i opłać udział w warsztatach
Pełna opłata dla 1 osoby, przy płatności po 30 września 2019 r.
Kliknij w cenę i opłać wstęp na warsztaty
Zaliczka dla 1 osoby
Kliknij w cenę i opłać zaliczkę
Dopłata do pełnej kwoty dla tych co już wpłacili zaliczkę
Kliknij w cenę i zrób dopłatę

Naturalne Centrum Zdrowia

Przestrzeń dla Ciebie
Kreujemy przestrzeń w której odbywają się wykłady, warsztaty, kursy, sesje terapeutyczne, prowadzone przez wspaniałych trenerów, wykładowców i terapeutów.