Początek: 5 lutego 2022
10:00
Koniec: 5 lutego 2022
18:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Słoneczna nr 127

Ustawienia wielowymiarowe, które prowadzę, są ustawieniami systemowymi, gdzie głównie pracujemy na systemie rodzinnym, tak aby przywrócić porządki miłości. Pracując z wiedzącym polem zdajemy się na jego prowadzenie, informacje i odczucia, które do nas napływają na zasadzie „Nie wiem dlaczego, ale czuję, że…”.

Do ustawień grupowych zbieram od kilku do kilkunastu osób. Jedna z osób jest głównym klientem dla którego jest robione ustawienie, pozostałe osoby to reprezentanci, którzy często przy okazji też korzystają i przerabiają swoje tematy, nawet jeśli w pierwszej chwili wydaje im się to niemożliwe. Często dopiero po ustawieniu ktoś z reprezentantów mówi: „ojej, w sumie to ostatnio myślałam o tym, miałem z tym problem, itp.”.

W ustawieniach grupowych często używamy rekwizytów, które pomagają nam np.oddać jakieś emocje lub programy osobom, do których tak naprawdę należą.

Choć na spotkaniach skupiamy się głównie na pracy, to można, jeśli jest taka potrzeba, coś przekąsić, napić się, wyjść do toalety etc. Zakładam, że nic nie dzieje się przypadkiem i nawet jeśli ktoś się spóźni, to zwykle pojawia się dokładnie w tym momencie, w którym ma się pojawić.

Więcej informacji o metodzie kliknij przycisk

Godziny: 10:00 – 18:00
Przewiduję przerwę na obiad pomiędzy ustawieniami.
Godzina zakończenia może się nieznacznie przesunąć na + lub – w zależności od tego jak będzie nam szło.

Prowadzi: Joanna Jarymowicz

Inwestycja: 60 zł
Płatność gotówką na miejscu.

Zapisy:
Proszę przed przyjściem napisz:
SMS: tel. +48 690 804 604
lub
e-mail: kontakt@ustawieniawielowymiarowe.pl

Jeśli masz pytania, też napisz o tym do mnie, a oddzwonię najszybciej jak będę mogła (pn.-pt. 10:00-18:00).

Opłaty i bilety
Inwestycja
Płatność gotówką na miejscu.
60,00