Początek: 11 marca 2021
10:00
Koniec: 11 marca 2021
17:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Biała, Nr 17

W czasie zajęć obserwujemy nasz ludzki los, wpływ pokoleń na to co nam się wydarza obecnie, widzimy porządki panujące w związkach kobiet i mężczyzn i ich przeniesienie na partnerów a co z kolei wpływa na relacje z dziećmi. Spoglądając z miłością, bez osadu, na to, co się wydarzyło odkrywamy wiele praw, które rządzą naszym życiem i przeznaczeniem. Dzięki zrozumieniu tych mechanizmów, zdobywamy moc panowania nad naszym zachowaniem i emocjami tak aby doznać spokoju i radości w obecnym życiu ale i również by nie być przyczyną cierpienia kolejnych pokoleń.

Dla kogo jest ten warsztat?

  • Ustawienia rodzinne są odpowiednie dla ludzi, którzy bez względu na lęki chcą być odpowiedzialni za siebie i maja dość odwagi i determinacji aby spotkać się z prawdą, dotyczącą ich rodziny po to by ich dalsze życie było pełne radości, szczęścia i tym służyło następnym pokoleniom.

Co możesz zyskać jako uczestnik?

  • Poczucie przynależności i siły płynącej ze swoich korzeni
  • Odkrycie i pokonanie barier, które oddzielają Ciebie od czerpania z życia tego, co dobre
  • Spokój i równowagę
  • Zbudowanie fundamentów szczęśliwego, zrównoważonego życia

Dlaczego warto?

  • Podczas warsztatu będziemy mierzyć się z pozarozumowymi przyczynami dyskomfortu, jakiego doświadczamy w życiu zarówno na poziomie fizycznym, jak i związanym z naszą psychiką.
  • Praca w grupie osób doświadczających w życiu podobnego pokazuje, że nie jesteś osamotniony w swoich zmaganiach i że są sposoby na lepsze życie, których jeszcze nie wypróbowałeś. Gdy spotykają się w jednej przestrzeni osoby z podobnymi wyzwaniami życiowymi, wzmacniają się wzajemnie i dodają sobie sił.
  • Na warsztatach panuje przyjacielska, wspierająca atmosfera

INFORMACJE I ZGŁOSZENIA:
Dorota Kraszewska-Skoczkowska.
Tel +48501060903
e-mail: dorota.kraszewska@artsky.pl

Ustawienia systemowe prowadzi Dorota Kraszewska-Skoczkowska

Opłaty i bilety
Informacje o cenie u organizatora
Szczegóły płatności u organizatora. (Mozliwość wystawienia faktury VAT + 23%)
Darmowy