Początek: 26 maja 2019
09:00
Koniec: 26 maja 2019
16:00

Według B. Liptona poziom dostatku zależy od naszych przekonań. Niestety większości przekonań nawet sobie nie uświadamiamy, a na poziomie świadomym uznalibyśmy je za dziwne.

Zapraszamy na warsztaty, na których odczytasz mapę swoich przekonań dotyczących pieniędzy i odblokujesz swój wewnętrzny kod obfitości. Dowiesz się jak myśleć o pieniądzach, by realizować swoje marzenia.

Jeśli czujesz, że chcesz:
– Uruchomić przepływ obfitości w swoim życiu

– Poznać i uwolnić swoje przekonania blokujące pieniądze

– Uznać swój wpływ na bieg rzeczy

– Poznać filozofię pełnej odpowiedzialności, odpuść oczekiwania

– Dowiedzieć się jakie nawyki myślenia i mówienia przyciągają pieniądze i obfitość

Te warsztaty są dla Ciebie! 🙂

Cena 1-dniowych warsztatów brutto za jedną osobę
cena standardowa 380 zł
cena z kodem promocyjnym 320 zł
przynajmniej 2 osoby 320 zł
2 osoby z kodem promocyjnym 270 zł
stali uczestnicy warsztatów 270 zł

Więcej informacji na:
https://www.alchemiazycia.com/warsztaty
Jeśli nie masz swojego kodu promo – napisz do nas

Warsztaty prowadzą: Marta Kuśpit i Dariusz Chwiejczak

O prowadzących:
Marta Kuśpit od lat zajmuje się rozwojem wewnętrznym. Ma unikalny przegląd najważniejszych metod pracy z podświadomością i z wyższym ja. Pracuje autorską metodą dotarcia i uwolnienia źródła problemu ukrytego w podświadomości. W ten sposób odblokowuje potencjał naszej osobowość. Obdarzona niespotykaną intuicją, ma znakomite wyniki w pracy indywidualnej.

Dariusz Chwiejczak jest autorem książki Czarodzieje Mogą Wszystko, właściciel pałacu w Zdunowie. Spełniony biznesmen i znakomicie prowadzący zajęcia z zakresu rozwoju osobistego trener i wykładowca. Aktualnie rozwija techniki uwalniania blokad emocjonalnych poprzez aktywną wizualizację oparte na założeniach opracowanych przez Davida R. Hawkinsa. Stosuje również kinezjologię.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /customers/2/7/9/naturalnecentrumzdrowia.pl/httpd.www/wp-content/uploads/cache/businessfinder2/_wplatte/_parts.single-event-fee.php-a9592abfc8bfd2aa9da6a274616db41b.php on line 21
Opłaty i bilety
Darmowy
0,00