Początek: 28 lipca 2022
10:30
Koniec: 28 lipca 2022
12:30

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Złota nr 118

Zaproszenie kieruję do osób, poszukujących praktyki, która wpływa na lepszą regulację poziomu napięcia w organizmie.  Zapraszam zarówno tych, którzy chcą  poznać własny mechanizm autoregulacji, spróbować i nauczyć się stosowania go we własnym zakresie w codziennym życiu oraz tych, którzy już spotkali się z metodą TRE® i mają chęć pogłębić kontakt z ciałem.

Ćwiczenia TRE®  w małej grupie stwarzają możliwość odczuwania  większego komfortu (dla organizmu to poczucie bezpieczeństwa), co z kolei sprzyja zachodzącym procesom, związanym z uwalnianiem napięć i ich integrowaniu.

Zajęcia składają się części wprowadzających niezbędne informacje do lepszego poznania i stosowania metody TRE®  oraz doświadczeń własnego procesu w trakcie 5 cotygodniowych sesji.   Pierwsze i piąte spotkanie jest dwugodzinne, pozostałe trwają 1,5 godziny.

Terminy zajęć: w 3 kolejne tygodnie

czwartek 14 lipca od 10.30 -12.30
czwartki  21 i 28 lipca od 10.30 do 12.00

Na miejscu są maty, koce, poduszki, woda.
Opłata za udział w całym cyklu zajęć wynosi  240,- PLN.
Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki 100,- PLN na podane konto firmowe po przyjęciu zgłoszenia.
Wystawiam faktury.

Ilość uczestników: do 8 osób

Główne przeciwwskazania dotyczą osób w stanach pooperacyjnych, powypadkowych ( do czasu pełnego zagojenia tkanek), w ciąży i połogu, z rozrusznikiem serca, z arytmią serca, hipo/hiperglikemią oraz leczonych farmakologicznie ze schorzeniami psychiatrycznymi (psychozy, głęboka depresja, schizofrenia), w stanach czynnego uzależnienia od substancji psychoaktywnych.

Informacje i zapisy bezpośrednio u prowadzącej:
Grażyna Okulska
TRE®Provider (certyfikat 2012r.)
tel. 692 318 024
grazyna.okulska@gmail.com

Opłaty i bilety
Inwestycja za cały cykl
Szczegóły płatności u organizatora
240,00