Początek: 20 maja 2022
09:00
Koniec: 23 maja 2022
17:30

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Słoneczna nr 127

W programie: podstawowa anatomia przedstawiona w sposób bardzo przystępny, ćwiczenie praktyczne obejmujące 20 technik terapii cranio-sacralnej, techniki dotyczące diagnozowania dysfunkcji i korekty kości klinowej, podniebienia twardego i Terapia Czaszkowo-Krzyżowa dla noworodków i niemowląt.

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa jest metodą o złożonej formie działania. Zaliczyć ją można do medycyny interwencyjnej,
pomaga, bowiem w bardzo wielu przypadkach beznadziejnych dla medycyny akademickiej. Zalicza się ją też do osteopatii
i nazywa „Osteopatią Kranialną” (CranioSacral Osteopathy), można ją zaliczyć do terapii stymulującej, mechanizmy samoregulacji i samoleczenia jest też skutecznym drenażem limfatycznym. Terapia ta w swojej zaawansowanej formie obejmuje prace z emocjami, jest ona rodzajem psychoterapii tkankowej. Tkanka łączna, której głównie dotyczy Terapia Czaszkowo-Krzyżowa ma zdolność przechowywania traumatycznych przeżyć, a szlaki biochemiczne tego zjawiska są naukowo udowodnione.

Terapia ta jest na wskroś holistyczna.

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa jest praktyczną metodą służącą poprawieniu stanu zdrowia i funkcji organizmu (poprzez delikatny dotyk i stymulację ruchową określonego obszaru ciała). Polega ona na bardzo delikatnym pięciogramowym uciskaniu i stymulacji w obrębie kości czaszki, klatki piersiowej, przepony, miednicy i kości krzyżowej w celu rozluźnienia struktur łącznotkankowych, których, napięcie przysporzyć może wielu kłopotów zdrowotnych. Poprawia się krążenie płynów naszego organizmu przywracając fizjologiczne funkcje wszystkich układów w tym nerwowego i krążenia. Powracają naturalne siły samonaprawcze organizmu.
Cena: 1500

Szczegółowe informacje na temat kursu TUTAJ.

Prowadzi: Małgorzata Matysiak

Informacje i zapisy:
Małgorzata Matysiak
tel.501 431 739
e-mail: kursy_ tck@o2.pl

Opłaty i bilety
Inwestycja
Szczegóły płatności u organizatora (po kliknięciu ceny).
1 600,00