Początek: 25 kwietnia 2018
18:00
Koniec: 25 kwietnia 2018
21:00

Miejsce wydarzenia

ul.Grażyny 15, Warszawa

Wiedza o tym, jak zauważać i interpretować adresowane do nas informacje

W każdej sekundzie Twojego życia otrzymujesz ważne informacje. Większość z nich pozostaje niezauważona lub niezrozumiana. Zmień to i naucz się je wykorzystywać. Informacja przeznaczona dla Ciebie, jest dostępna w każdej chwili Twojego życia. W domu, biurze, na ulicy, parku, we śnie czy podczas jazdy samochodem.

Kultura Celtycka

Ludy europejskie mieszkające na północ od Alp i Półwyspu Bałkańskiego zawdzięczają Celtom wejście w epokę żelaza, poznanie hutnictwa i kowalstwa, udoskonalenie garncarstwa i wprowadzenie żaren obrotowych. To istotne osiągnięcia techniczne. Znani byli jako naród wytrwały, twardy i okrutny w walce. Jednak oprócz rozwiniętego rzemiosła, sztuki walki i dobrze zorganizowanego budownictwa, Celtowie wywierali ogromny wpływ na sposób postrzegania ówczesnego świata zarówno w zakresie struktur społecznych jak i w sferze duchowej. W tradycji celtyckiej kobieta uosabiała prastare bóstwa kobiece mające władze nad światem i mężczyzną. W starych legendach władza i pierwiastek kobiecy były spójne. Związana z tymi przekonaniami symbolika i pradawne przekazy wnoszą wiele światła w wytłumaczenie wielu współczesnych obyczajów Europy. Mimo iż kultura ta zachowała się tylko na małych skrawkach naszego kontynentu, to z zachowanych artefaktów możemy nauczyć się wielu przydatnych rzeczy.

 

Proponowany cykl wykładów, połączonych z praktycznymi ćwiczeniami pomagającymi rozwinąć wszystkie możliwe kanały postrzegania i komunikacji jest w chwili obecnej najbardziej kompletnym programem łączącym teorię z praktyką. Jest skierowany zarówno do praktykujących coachów, trenerów rozwoju osobistego, terapeutów, jak i do zwykłych ludzi czujących potrzebę lepszego zrozumienia i wyczuwania otaczającej ich rzeczywistości.

PROWADZĄ: Dorota i Mariusz Jarymowicz

Lista spotkań w sezonie 2017 / 2018

Zapisy i informacje:

690 804 604  lub kliknij i wypełnij FORMULARZ

Opłaty i bilety
Inwestycja (za 1 spotkanie) Płatność gotówką, kartą lub przelewem
KLIKNIJ W CENĘ ABY OTWORZYĆ FORMULARZ, I ZAPISZ SIĘ
Inwestycja (za 5 spotkań) Płatność gotówką, kartą lub przelewem
KLIKNIJ W CENĘ ABY OTWORZYĆ FORMULARZ, I ZAPISZ SIĘ

Naturalne Centrum Zdrowia

Przestrzeń dla Ciebie
Kreujemy przestrzeń w której odbywają się wykłady, warsztaty, kursy, sesje terapeutyczne, prowadzone przez wspaniałych trenerów, wykładowców i terapeutów.