Początek: 7 września 2020
19:00
Koniec: 7 września 2020
20:30

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Biała nr 127

Zapraszamy na zajęcia ze świadomym oddechem – Rebirthing.
W każdy poniedziałek o 19.00

Oddech to Życie. Akademia Świadomego Oddechu – Rebirthing to spotkanie z drugim człowiekiem, w przestrzeni prawdy, akceptacji, szacunku, uważności. Stwarza przyjazną przestrzeń do zaistnienia zmiany.

Coraz więcej badań wskazuje na to, że oddech nie jest tylko prostą czynnością dostarczania tlenu do organizmu. To znacznie głębszy proces, który służy nie tylko funkcji biologicznej podtrzymania życia, ale także działa na nasz układ nerwowy, mózg i ogólny stan równowagi. A co może się stać jeśli dodać do wykonywanego oddechu jeszcze świadomość tego procesu i uważność na subtelne sygnały jakie wtedy pojawiają się w naszym ciele i w naszych emocjach?

Co się dzieje, gdy pojawia się więcej ludzi (grupa) łączących się w oddechu? Z jak wielką energią do zmiany mamy do czynienia?

Praktykowanie świadomego oddechu (rebirthingu) wpływa korzystnie na wszystkie płaszczyzny naszego życia. Harmonizuje stan zdrowotny, zmniejsza stres, ułatwia uwalnianie niepotrzebnych już – a przechowywanych jeszcze w ciele – emocji, pogłębia naszą uważność i ułatwia dokonywanie korzystnych dla nas decyzji i wyborów w oparciu o nową perspektywę widzenia samego siebie.

 

Zajęcia ruszają od września 2020.

 

Więcej informacji na sronie po kliknięciu przycisku
Opłaty i bilety
Informacja o cenie u organizatorów
Szczegóły u organizatorów.
Darmowy

8 Wyznaczony termin