Początek: 5 lipca 2019
15:00
Koniec: 7 lipca 2019
15:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Biała nr 17

Zapraszamy na spotkanie z dr Georgem Ashkarem, autorem metody Neutralnej Absorpcji Infekcji  (NIA), oraz Seminarium i Kurs Certyfikacyjny metody NIA.

Metoda  Neutralnej Absorpcji Infekcji (NIA) – dwudniowe seminarium i kurs certyfikacyjny dla naturoterapeutów, lekarzy i personelu medycznego otwartego na niekonwencjonalne metody radzenia sobie z chorobami cywilizacyjnymi, lecz także dla osób prywatnych chcących stosować tę metodę na własny użytek.

Praktyczno-edukacyjne warsztaty połączone z uzyskaniem certyfikatu Autoryzowanego Specjalisty Inicjacji metody NIA prowadzone przez twórcę metody dr Georga Ashkara z USA i Alexa Polańskiego.

Uczestnicy mają okazję osobistej aplikacji metody na sobie (warunek uzyskania certyfikatu) oraz zdobycia wiedzy pozwalającej aktywować uzdrawiające funkcje organizmu ludzkiego w przypadkach chorób cywilizacyjnych z rakiem włącznie.

Metoda NIA z uwagi na swą prostotę i niski koszt zastosowania (ok. 20 – 50 groszy dziennie) oraz udokumentowane, pozytywne efekty w wielu przypadkach chorobowych, jest bardzo popularna i chętnie stosowana zwłaszcza w przypadku chorób nowotworowych. Dla wielu jest ostatnia deską ratunku po niepowodzeniach terapii konwencjonalnych. Warto ją poznać, by móc pomóc sobie i innym.

UWAGA: TO JUŻ OSTATNI PRZYJAZD DR GEORGA ASHKARA DO POLSKI!

Jednostką certyfikującą jest Life Improvement Institute w USA, a certyfikat  wydawany jest w języku angielskim i sygnowany podpisem autora metody.

Można nagrywać audio i video, tyle że nie wolno tego wykorzystywać w mediach publicznych.

Prowadzą: George Ashkar i Alex Polański

Więcej informacji TUTAJ.

ZGŁOSZENIA NA ADRES: fundacja.qlt@wp.pl
Ilość miejsc ograniczona: 25

Opłaty i bilety
Koszt uczestnictwa bez certyfikatu
Przy płatności do 30.04 płacisz 200 zł. Szczegóły płatności u organizatora.
300,00
Koszt uczestnictwa z certyfikatem
Przy płatności do 30.04 płacisz 300 zł. Szczegóły płatności u organizatora.
400,00