Początek: 26 stycznia 2019
10:00
Koniec: 26 stycznia 2019
18:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Biała nr 17

Zostań Praktykiem Soul Body Fusion

Czy masz poczucie, że twój duch i ciało nie są zestrojone? Czy czasami czujesz się nieugruntowany albo jakbyś tu nie należał? Czy wiesz, że powinieneś mieć więcej energii, lepsze zdrowie, ale nie możesz po to sięgnąć?

Wyobraź sobie, jak będziesz się czuł, mając światło swojej duszy w pełni i trwale połączone ze swoim ciałem, tak jak zostało im przeznaczone.

Zaufaj swojej duszy i zacznij proces uzdrawiania. Pozwól sobie na przypomnienie Kim jesteś i wypełnij się Miłością !

Metoda Soul Body Fusion sprawia, że połączenie z naszym własnym potencjałem jest żywe i klarowne. Kiedy sprowadzamy świadomość do ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie.

Twórczynią metody Soul Body Fusion® jest Jonette Crowley. Jonette jest uznaną na świecie nauczycielką duchową, założycielką Center for Creative Consciousness (Centrum Kreatywnej Świadomości), organizacji dedykowanej duchowemu przebudzeniu. Jonette jest badaczem i odkrywcą – zarówno na płaszczyznach wewnętrznych jak i w podróżach po całym świecie. Jest współczesną mistyczką, obdarzoną zdolnościami jasnosłyszenia i uzdrawiania.

Soul Body Fusion® to prosty proces, który możesz robić dla siebie i innych, przywracając zestrojenie ciała na poziomie komórkowym, z możliwie najwyższą energią, jakie może ono utrzymać. Zmiany są trwałe i niekończące się – trwałe, ponieważ kiedy twoje komórki się zmieniają, by zharmonizować się z wyższymi aspektami Ciebie, pozostają już na tej wyższej częstotliwości. Zmiana nie ma końca, ponieważ dusza nie zna granic. Dzięki Soul Body Fusion nie tyle osiągamy swoją pełnię, ile przypominamy sobie o niej i pozwalamy jej zaistnieć.

Fragment z książki Soul Body Fusion® Jonette Crowley:

„Każdy z nas ma piękną duszę, ale czasem nie jesteśmy w stanie całkowicie sprowadzić jej do fizycznego ciała. Przeżywamy życie, nie korzystając w pełni z własnego światła, niezdolni do przywołania zdrowia, dobrobytu i dobrego samopoczucia, które przynależą nam z racji urodzenia. Częstotliwość naszych dusz i częstotliwość naszych ciał nie są zazwyczaj zestrojone. Możemy doświadczać oporu pomiędzy nimi lub wręcz jawnego konfliktu i oddzielenia. Tak dzieje się z powodu życiowych traum, bólu, rozczarowania i żalu. Idziemy przez życie niepewnym krokiem bez pełnej mocy i obecności naszego ducha.”

Więcej informacji na temat metody Soul Body Fusion można znaleźć na stronie www.SoulBodyFusion.com

Przed zajęciami zachęcam do przeczytania książki pt. ,,Soul Body Fusion®’’ – wydawnictwo Biały Wiatr ( www.bialywiatr.com ).

PROGRAM WARSZTATU
Na warsztacie poznasz praktyczne zastosowanie metody Soul Body Fusion®. Nauczysz się jak możesz dostrajać swoje ciało do wibracji swojej duszy oraz jak pracować z innymi tą metodą. Dowiesz się i poczujesz jak możesz w pełni korzystać ze swojego potencjału i możliwości. Warsztat kończy się certyfikatem praktyka metody Soul Body Fusion®.

HARMONOGRAM WARSZTATU
Data : 26 stycznia godz. 10:00 – 18:00

ZAPISY I INFORMACJE:
Inwestycja: 370 zł ( powtarzający 200 zł ).
Uczestnicy otrzymują międzynarodowy certyfikat Praktyka SBF.

Rezerwacją jest wpłata zaliczki w kwocie 170 zł na nr konta : 39 1020 1026 0000 1602 0302 4007, w tytule wpłaty proszę podać: Imię i nazwisko uczestnika, z dopiskiem SBF 01.19.

Numer kontaktowy: 604-110-880
mail: aloha.przystanekzdrowie@gmail.com

OSOBA PROWADZĄCA:
Anna Niżyńska – certyfikowana nauczycielka metody Soul Body Fusion®, terapeuta i pedagog. Dyplomowana trenerka organizacji ALOHA INTERNATIONAL szerzącej wiedzę na temat uzdrawiania ciała, umysłu i ducha. Nauczycielka masaży hawajskich Lomi Lomi Nui i pracy z ciałem KINO MANA. Od ponad 20 lat zajmuje się zawodowo medycyną i psychologią holistyczną, które studiowała w kraju i za granicą. Od ponad dwóch lat prowadzi w Warszawie grupowe spotkania terapeutyczne pod nazwą ,,Medytacje Marka’’– Mark jest przewodnikiem duchowym Jonette Crowley. Na co dzień stosuje skuteczne metody terapii kwantowych pobudzające do przywrócenia własnymi siłami równowagi i zdrowia.

Do zobaczenia !

Opłaty i bilety
Inwestycja
(powtarzający 200 zł) Szczegóły płatności u organizatora.
370,00