Początek: 28 września 2019
10:00
Koniec: 29 września 2019
14:00

Miejsce wydarzenia

Grażyny 15, Warszawa, Sala Biała (17)

Czy masz poczucie, że Twój Duch i Ciało nie są zestrojone ? Czy czasami czujesz się nieugruntowany albo jakbyś tu nie należał ? Czy wiesz, że powinieneś mieć więcej energii, lepsze zdrowie, ale nie możesz po to sięgnąć ?

Wyobraź sobie, jak będziesz się czuł, mając Światło swojej Duszy w pełni i trwale połączone ze swoim Ciałem, tak jak zostało im przeznaczone. Zaufaj swojej Duszy i zacznij proces uzdrawiania. Pozwól sobie na przypomnienie Kim Jesteś i wypełnij się Miłością !

Metoda Soul Body Fusion sprawia, że połączenie z naszym własnym potencjałem jest żywe i klarowne. Kiedy sprowadzamy świadomość do Ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie.

Twórczynią metody Soul Body Fusion® jest Jonette Crowley. Jonette jest uznaną na świecie nauczycielką duchową, założycielką Center for Creative Consciousness (Centrum Kreatywnej Świadomości), Organizacji dedykowanej Duchowemu Przebudzeniu. Jonette jest badaczem i odkrywcą – zarówno na płaszczyznach wewnętrznych jak i w podróżach po całym świecie. Jest współczesną mistyczką, obdarzoną zdolnościami jasnosłyszenia i uzdrawiania.

Soul Body Fusion® to prosty proces, który możesz robić dla siebie i innych, przywracając zestrojenie Ciała na poziomie komórkowym, z możliwie najwyższą energią, jakie może ono utrzymać. Zmiany są trwałe i niekończące się – trwałe, ponieważ kiedy Twoje komórki się zmieniają, by zharmonizować się z wyższymi aspektami Ciebie, pozostają już na tej wyższej częstotliwości. Zmiana nie ma końca, ponieważ Dusza nie zna granic. Dzięki Soul Body Fusion nie tyle osiągamy swoją pełnię, ile przypominamy sobie o niej i pozwalamy jej zaistnieć.

Fragment z książki Soul Body Fusion® Jonette Crowley:
„Każdy z nas ma piękną Duszę, ale czasem nie jesteśmy w stanie całkowicie sprowadzić jej do fizycznego ciała. Przeżywamy życie, nie korzystając w pełni z własnego światła, niezdolni do przywołania zdrowia, dobrobytu i dobrego samopoczucia, które przynależą się nam z racji urodzenia. Częstotliwość naszych Dusz i częstotliwość naszych Ciał nie są zazwyczaj zestrojone. Możemy doświadczać oporu pomiędzy nimi lub wręcz jawnego konfliktu i oddzielenia. Tak dzieje się z powodu życiowych traum, bólu, rozczarowania i żalu. Idziemy przez życie niepewnym krokiem bez pełnej mocy i obecności naszego ducha.”

Więcej informacji na temat metody Soul Body Fusion można znaleźć na stronie www.SoulBodyFusion.com

Przed zajęciami zachęcam do przeczytania książki pt. ,,Soul Body Fusion®’’ – Wydawnictwo ,,Biały Wiatr” (www.bialywiatr.com).

PROGRAM WARSZTATU

Na warsztacie poznasz praktyczne zastosowanie metody Soul Body Fusion®. Nauczysz się jak możesz dostrajać swoje Ciało do wibracji swojej Duszy oraz jak pracować z innymi tą metodą. Dowiesz się i poczujesz, jak możesz w pełni korzystać ze swojego potencjału i możliwości. Warsztat kończy się Certyfikatem Praktyka metody Soul Body Fusion®.

HARMONOGRAM WARSZTATU

Data : 28 – 29 września; sobota godz. 10:00 – 18:00, niedziela godz. 9:00 – 14:00.

Miejsce : ul. Grażyny 15, Warszawa, Naturalne Centrum Zdrowia, sala nr 127 (pierwsze piętro).

ZAPISY I INFORMACJE:

Inwestycja: 490 zł ( powtarzający 250 zł ). Uczestnicy otrzymują międzynarodowy certyfikat Praktyka SBF.

Rezerwacją jest wpłata zaliczki w kwocie 190 zł na nr konta : 39 1020 1026 0000 1602 0302 4007, w tytule wpłaty proszę podać: Imię i nazwisko uczestnika, z dopiskiem SBF 09.19

Numer kontaktowy : 604-110-880
mail : aloha.przystanekzdrowie@gmail.com

OSOBA PROWADZĄCA:

Anna Nalu Niżyńska – certyfikowana nauczycielka metody Soul Body Fusion®, terapeuta i psychopedagog. Nauczycielka masaży hawajskich Lomi Lomi Nui i technik pracy z ciałem KINO MANA. Od ponad 30 lat zajmuje się zawodowo medycyną i psychologią holistyczną, które studiowała w kraju i za granicą. Od sześciu lat prowadzi w Warszawie grupowe spotkania terapeutyczne pod nazwą : ,,MARK – Medytacje”. MARK jest Przewodnikiem Duchowym Jonette Crowley. Na co dzień w pracy terapeutycznej stosuje skuteczne metody terapii kwantowych, pobudzających do przywrócenia własnymi siłami równowagi i zdrowia.

Zapraszamy. Do zobaczenia !

Opłaty i bilety
Inwestycja
490,00
Osoby powtarzające
250,00