Początek: 15 grudnia 2018
10:00
Koniec: 16 grudnia 2018
17:00

Miejsce wydarzenia

ul.Grażyny 15, Warszawa

Kurs uzdrawiania wielowymiarowego Solfeggio, został powołany do życia jako praktyczna odpowiedź na liczne pytania osób zainteresowanych właściwym stosowaniem wibracji dźwięków skali Solfeggio. Program kursu obejmuje część teoretyczną, która zapoznaje uczestników z genezą powstania skali Solfeggio, jej dawnym i obecnym przeznaczeniem oraz rolą, jaką odgrywa w harmonizacji, regeneracji ludzkiego organizmu oraz podniesieniu poziomu świadomości oraz część praktyczną, która krok po kroku uczy stosowania poszczególnych częstotliwości w określonych sytuacjach. Praktyka obejmuje również ćwiczenia rozwijające zdolności wglądu w stan własny lub pacjenta i daje konkretne rozwiązania jak dalej, po kursie kontynuować procesy przemiany i rozwoju osobistego.

Nazwa skali Solfeggio pochodzi od złożenia sylab z łacińskiego tekstu:

Ut queant laxis Resonare fibris

Mira gestorum Famuli tuorum

Solve polluti Labii reatum

autorstwa św. Jana (Sancte Iohannes).

W tłumaczeniu na j.polski oznacza: “Aby poddani (Tobie Boże) mogli rezonować z cudami Twego stworzenia z pełną swobodą swych strun głosowych należy zmyć winę z nieczystych ust.” Zatem powyższy tekst sugeruje, że częstotliwości skali Solfeggio, mogą otworzyć czysty kanał komunikacji z Bogiem, z Uniwersalnym Źródłem. Przy pomocy konkretnych wibracji ułożonych w logiczną sekwencję, możemy usunąć blokujące tę komunikację “nieczystości” powstałe podczas naszego życia.

 

Prowadzi: Mariusz Jarymowicz – wykładowca i terapeuta – ZOBACZ WIĘCEJ

Termin: 15-16 grudzień 2018r.

 

PEŁNA INFORMACJA O KURSIE I ZAPISY
Opłaty i bilety
Opłata za kurs
600,00

Naturalne Centrum Zdrowia

Przestrzeń dla Ciebie
Kreujemy przestrzeń w której odbywają się wykłady, warsztaty, kursy, sesje terapeutyczne, prowadzone przez wspaniałych trenerów, wykładowców i terapeutów.