Początek: 2 grudnia 2021
18:00
Koniec: 2 grudnia 2021
19:30

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Słoneczna nr 127

Zaproszenie kieruję do osób, doświadczających skutków życia w stresie i poszukujących sposobu do stosowania we własnym zakresie w codziennym życiu.
Zapraszam do poznania metody TRE® (tension, stress and trauma releasing exercises) i doświadczenia naturalnego neurogennego mechanizmu uwalniania napięć, nauki autoregulacji własnego procesu w ciele.
Ćwiczenia TRE® w małej grupie stwarzają możliwość odczuwania większego komfortu (dla organizmu to poczucie bezpieczeństwa), co z kolei sprzyja zachodzącym procesom, związanym z uwalnianiem napięć.
Zajęcia składają się z wprowadzenia do metody TRE® oraz nauki w trakcie sesji uruchamiania, zatrzymywania i autoregulacji procesów, zachodzących w ciele.
trzy czwartki 2, 9 i 16 grudnia
w godz. 18.00 -19.30
Na miejscu są maty, koce, poduszki, woda.
Opłata za udział w zajęciach wynosi
200,- PLN za 3 sesje.
Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki 100,- PLN na podane konto firmowe po przyjęciu zgłoszenia.
Wystawiam faktury.
Ilość uczestników: 6 osób
Główne przeciwwskazania dotyczą osób w stanach pooperacyjnych, powypadkowych ( do czasu pełnego zagojenia tkanek), w ciąży i połogu, z rozrusznikiem serca, z arytmią serca, hipo/hiperglikemią oraz leczonych farmakologicznie ze schorzeniami psychiatrycznymi (psychozy, głęboka depresja, schizofrenia), w stanach czynnego uzależnienia od substacji psychoaktywnych.
Informacje i zapisy bezpośrednio u prowadzącej:
Grażyna Okulska TRE®Provider (certyfikat 2012r.)
tel. 692 318 024
grazyna.okulska@gmail.com
Opłaty i bilety
Inwestycja
Szczegóły płatności u organizatora
200,00