Początek: 25 listopada 2019
19:45
Koniec: 25 listopada 2019
21:45

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Złota nr 118

Serdecznie zapraszamy na cykl zajęć Kundalini Jogi dla rozpalenia Wewnętrznego Słońca! Jesień to idelany czas na zbudowanie swojej siły i kalibru! Kiedy za oknami nie dzieje się nic ciekawego, krajobraz nie zachęca do wychodzania na zewnątrz, zamiast się nudzić i smucić można skierować swoją uwagę do wewnątrz… tam gdzie jest wieczna wiosna oraz pełnia obfitośći! W listopadzie na zewnątrz robi się zimno, mokro i szaro.. Natura zwija swoje kolorowe żagle i pozostawiła nas ze sterczącymi jak maszty, “łysymi” drzewami… Jesień jest okresem, w którym najczęściej zdarza nam się borykać z tzw. “chandrą”, obniżonym nastrojem i odpornością organizmu czy nawet w niektórych przypadkach stanami depresyjnymi. Ale czy tak musi być? Nie!

TO JAK CZUJESZ SIĘ KAŻDEGO DNIA ZALEŻY TYLKO OD CIEBIE! To TY decydujesz jaka jest jakość Twojego życia!

Na zajęciach zajmiemy się pracą z jednym z głównych subtelnych kanałów energetycznych – Pingalą – jest to kanał przeprowadzający energię Słoneczną, czyli energię, która odpowiada za naszą motywację, zdolność do koncentracji oraz analizy, oczyszczanie, ale przede wszystkim zrównoważony przepływ w tym kanale odpowiada za to czy czujemy, że mamy mnóstwo siły, aby działać i realizować nasze cele i marzenia czy też budzimy się rano z poczuciem, że nic nam się nie chce, nie mamy siły i najlepiej byłoby zostać cały dzień w łóżku pod kocem…

Zestawy asan (pozycji ciała) ułożonych w specjalne sekwencje mające tzw “kriye”, pranayam (technik oddechowych), różnorodne medytacje, które wspólnie wykonamy podczas zajęć z tego cyklu pobudzą pozytywną energię praniczną oraz samą energię Kundalini – nasz uśpiony nieskończony twórczy potencjał – w sposób łagodny i bezpieczny.

Dowiedz się więcej klikając przycisk.

 

Inwestycja: 50 zł
Płatność TYLKO gotówką PRZED zajęciami.

PROWADZĄCA: Avtar Kirtan Kaur

REZERWACJA:
Jeżeli chcesz wziąć udział w zajęciach to wyślij zgłoszenie na adres e-mail: avtarkirtankaur@gmail.com
Płatność gotówką przed zajęciami.

KONTAKT:
W razie potrzeby proszę dzwonić pod numer:
507 541 210 lub pisać na adres avtarkirtankaur@gmail.com

Opłaty i bilety
Inwestycja za jedne ćwiczenia
Płatność TYLKO gotówką PRZED zajęciami.
50,00