Początek: 22 maja 2019
17:30
Koniec: 22 maja 2019
19:00

Miejsce wydarzenia

ul.Grażyny 15, Warszawa

Joga to starożytna praktyka, która rozwija świadomość ciała i umysłu, sprawność fizyczną, samoregulację procesów fizjologicznych i psychicznych, a nawet odnalezienie celu i sensu życia. Stosowana jest w terapii psychologicznej i psychiatrycznej. Jest szeroko stosowana jako medycyna prewencyjna. Popularność uprawiania jogi jako strategii zachowania dobrej formy i zdrowia bije rekordy popularności. Wykład prof. Khalsa obejmuje naukowe dowody skuteczności praktyk jogicznych w obszarach funkcji oddechowych, odporności, wyciszenia emocjonalnego, świadomość ciała i umysłu i jakości życia.

 

Prof. Sad Bir Khalsa, neurofizjolog poświęcił życie jodze i dokumentowaniu potencjału terapeutycznego tej starożytnej praktyki. Twierdzi, że to jego życiowa misja. Opublikował szereg badań na temat skuteczności jogi w leczeniu depresji, bezsenności, uzależnień, stresu. Stale zbiera dane dotyczące leczenia jogą cukrzycy, zaburzeń snu, nerwowości, HIV, nowotworów. Jest rekordzistą badań naukowych o jodze. Dyr Instytutu Badań Kundalini, Dyr. Centrum Kripalu Yogi i Zdrowia, członek rady wydawniczej Międzynarodowego Magazynu Terapii Jogą. Codziennie rano praktykuje 2,5 godziny jogi. „Joga czyni ludzi lepszymi” – mówi. Prof. Khalsa dąży do tego, aby joga była rutynową terapią w szkołach i szpitalach. Khalsa wyprzedził swój czas, ale lawinowy wzrost zainteresowania jogą na świecie pokazuje, że świat zaczyna go gonić.

 

 

Dodatkowa informacja:

Darek Chwiejczak: tel. +48 602 217 671

lub

Sekretariat Naturalnego Centrum Zdrowia: tel. +48 690 804 604

 

Konieczna jest, rejestracja uczestnictwa za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego.

Prosimy nadsyłać zgłoszenia tylko w przypadku, 100% pewności uczestnictwa w wydarzeniu.

 

FORMULARZ REJESTRACJI UCZESTNICTWA Kliknij ten przycisk aby otworzyć formularz rejestracyjny
Opłaty i bilety
Darmowy

Naturalne Centrum Zdrowia

Przestrzeń dla Ciebie
Kreujemy przestrzeń w której odbywają się wykłady, warsztaty, kursy, sesje terapeutyczne, prowadzone przez wspaniałych trenerów, wykładowców i terapeutów.