Początek: 10 października 2021
10:00
Koniec: 10 października 2021
16:00

Zapraszam na warsztaty Anny Romanowskiej zatytułowane:

POŻYWIENIE NA CZAS JESIENI, oraz POŻYWIENIE NA CZAS ZIMY,  WG TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ

Obok jesienno-zimowych receptur żywieniowych, będzie wyrażona teoria  funkcjonowania organizmu, zasad ochrony zdrowia w okresie jesienno zimowym,oraz funkcja emocjonalno-mentalna pracy  narządów związanych z tą porą roku.

Profilaktyka zdrowia,rozpoczyna się w prawidłowym odżywianiu.

Umiejętność praktycznego zastosowania wiedzy teoretycznej,szczególnie utrzymania energii w pożywieniu,oraz poświęcenie uwagi zagadnieniom związanych z prewencja nieprawidłowości organizmu,jest jednym z zadań, które dziś podejmujemy.

Wschodnia koncepcja oraz sposoby myślenia, oparte na zasadzie nieskończonej sieci wzajemnie się przeplatajacych energii,współzależnych i będących w ciągłym ruchu, mają znaczenie, jako kontekst całości i i kompletności.

Uświadamiają różnicę pomiędzy nierównowaga życia ,a możliwością wpływania na jego harmonię.

W tym rozumieniu,organizm ludzki,jest strukturą materii oraz     energii ,krążącej w tej strukturze,gdzie nie ma dualizmu pomiędzy tymi dwoma.

Tradycyjna Medycyna Chińska,  próbuje otwierać i rozszerzać sposoby myślenia, tak aby móc je odnosić do tak wielu sytuacji,jak jest to możliwe.

Harmonia w Przyrodzie wpływa na  harmonię  ludzkiego organizmu,jednostki,rodziny,państwa,a także harmonię  pomiędzy człowiekiem a jego otoczeniem.

Poprzez rozpoznawanie naturalnych cyklów przyrody,oraz działanie w zgodzie z nimi,człowiek może zachować zdrowie,a także dostąpić poczucia spełnienia.

 

Warsztaty odbędą się 10 października 2021 (niedziela)w godzinach od 10.00 do 16.00 w Naturalnym Centrum Zdrowia ul. Grażyny 13, sala 127, piętro 1

Przewidywana przerwa 1-1,5 h na obiad.

 

Prowadzi:  Anna Romanowska

Zapisy i informacje:

tel.513 032 265

annakorabromanowska@gmail.com

Opłaty i bilety
Cena za całość od 1 osoby
Płatność u osoby prowadzacej zajęcia
150,00