Początek: 30 października 2020
18:00
Koniec: 30 października 2020
21:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Biała nr 17

POMOST – warsztat rozwoju duchowego z cyklu „Powrót do domu”

Wolność to jedna z najwyższych życiowych wartości. Wolność kończy się gdy pojawia się lęk. Najpowszechniejszy i najdotkliwszy jest lęk przed śmiercią – własną lub bliskich.

Ten warsztat przygotowałam aby podzielić się z Wami swoim poczuciem nieśmiertelności oraz aby wskazać narzędzia wsparcia dla tych, których kochamy, a których już nie ma wśród nas. Jak zwykle bazuję na moim głębokim duchowym doświadczeniu oraz na zdolności widzenia i odczuwanie tego, co dzieje się w przestrzeniach niedostępnych za pomocą pięciu zmysłów.

Plan pracy:

  • Wykład (ok. 60 min) – opowiem o wspaniałych doznaniach związanych z towarzyszeniem ludziom po „drugiej stronie” – doznaniach, których skutkiem jest radość, wolność i pewność co dalszego życia i jego formy.
  • Medytacja (ok. 45 min) – kontemplując muzykę, która została stworzona na okoliczność przejścia do nowego życia pomożemy tym, którzy odeszli. Napełnimy swoje serca miłością, siłą i pokojem.
  • Wymiana doświadczeń (ok. 60 min) – porozmawiamy o naszych doświadczeniach, odpowiem na pytania.

Czas w okolicy Święta Zmarłych sprzyja wielkiej, głębokiej i efektywnej  pracy duchowej. Praca w grupie multiplikuje rezultaty. Spotkajmy się więc, aby w pogodnym (by nie powiedzieć radosnym) nastroju, w pełni własnej duchowej mocy, dotknąć największej i najpiękniejszej tajemnicy życia.

Zapraszam,
Elżbieta Janduła

Termin: 30.10.2020r.

Początek: 18:00
Koniec: 21:00

Maksymalna wielkość grupy: 10 osób

Warsztat prowadzi: Elżbieta Janduła

Zgłoszenia: tel. 881 307 500

Koszt uczestnictwa: 50 zł

Opłaty i bilety
Inwestycja
Szczegóły płatności u prowadzącej.
50,00