Początek: 22 listopada 2021
12:00
Koniec: 28 listopada 2021
18:00

Miejsce wydarzenia

Grażyny 15, Warszawa, Sala Biała (17)

INTENSYWNY TRENING NLP MASTER PRACTITIONER
22-28.11.2021

 

Jeżeli masz już za sobą szkolenie z poziomu Praktyka NLP i wiesz jak zmieniło ono Twoje życie to z pewnością masz ochotę na dalsze poznawanie i zastanawiasz się czym się różni Master Practitioner od kursu podstawowego NLP?

Nasz podstawowy trening na poziomie NLP Practitioner jest zaprojektowany tak, aby nauczyć uczestników wszystkich umiejętności i modeli tworzących NLP od czasów pionierskich, aż do najnowszych technik. I dlatego właśnie niektórzy zadają nam pytanie:

„Czego jeszcze możemy nauczyć się na treningu Master Practitioner NLP?”

albo: „Jeżeli Wasz podstawowy kurs (NLP Practitioner) jest taki obszerny i zawiera wszystko, to co jeszcze w takim razie pozostało do nauczenia się i zrozumienia?”
Odpowiedź brzmi: trening na poziomie Master Practitioner nie polega tylko na rozszerzeniu wiedzy (więcej technik, więcej umiejętności, więcej zastosowań) aczkolwiek uczymy tu wielu nowych technik i zastosowań. Na tym poziomie polega on na pogłębieniu rozumienia, uczeniu się używania technik i metod NLP w sposób bardziej symultaniczny, a co za tym idzie elegancki i jeszcze bardziej skuteczny. Innymi słowy na poziomie „NLP Practitioner” uczymy Cię modelu świata wg NLP.

Na poziomie „NLP Master Practitioner” poznasz mechanizmy i procesy, leżące u podłoża tego czego uczyliśmy na kursie „NLP Practitioner”, co pozwoli Ci bardziej całościowo i spójnie wpływać i zmieniać dowolny model rzeczywistości, nauczysz się tez łączyć ze sobą to, co już znasz tworząc własne sposoby wywierania wpływu na siebie i innych.

„Master Practitioner” jest treningiem, na którym uczysz się na wyższych poziomach logicznych, co oznacza, że każda technika NLP, którą znasz, staje się jeszcze skuteczniejsza.

Dobry „Master NLP” wytwarza zmiany, wpływa, i komunikuje się jeszcze skuteczniej.

Mistrzowskie opanowanie wzorców lingwistycznych gwarantuje powodzenie każdej techniki i interwencji terapeutycznej.

Na tym treningu pogłębisz umiejętność posługiwania się „Modelem Miltona” czyli językiem hipnozy.

 

Więcej informacji najdziesz TUTAJ.

 

Trenerzy prowadzący:  Agnieszka Ornatowska i Lech Dębski

Opłaty i bilety
Inwestycja
Przy zapisie i opłacie do 05.11.2021 – 7970 zł.