Początek: 24 marca 2019
10:00
Koniec: 24 marca 2019
18:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa, ul. Grażyny 15, Sala Słoneczna nr 127

Zapraszamy na kolejny jednodniowy warsztat, który jest głębokim spotkaniem ze sobą. Tym razem poprzez pracę z własną MISJĄ
W przyjaznej, pełnej zabawy atmosferze, poznasz czym jest misja w Twym życiu i jak jest istotna w samorealizacji.

Warsztat to spotkanie ze swoją esencją, wewnętrzną prawdą, tym, co napędza do działania, własną najwyższą inspiracją.

🔴 PO CO TOBIE MISJA?
Realizowanie misji życiowej to rodzaj paliwa, które napędza nas do codziennego działania, poszukiwania nowych rozwiązań, wkraczania w nieznane dotąd obszary życia.
Misja to paliwo, po które należy sięgać. Powoduje, że każdy dzień chcemy rozpoczynać z ciekawością dziecka, podążając własną drogą w poszukiwaniu tego, co nadaje jej szczególny sens – spełnienie w życiu.

🔴 CO ZYSKASZ?
Ten warsztat zachęca do przyjrzenia się (a także do zdefiniowania) swojej życiowej misji, ponieważ kiedy żyjesz w kontakcie z nią, wszystko idzie łatwiej, lżej, pojawiają się na Twojej drodze szczęśliwe zbiegi okoliczności nazywane przez Junga „zdarzeniami synchronicznymi”. Pojawiają się w naszym życiu osoby, instytucje czy idee umożliwiające poruszenie w sobie ukrytych zasobów, które jeszcze bardziej pomagają być w bliskości ze sobą. Kiedy sobie to uświadamiamy, wtedy czujemy, że świat nam sprzyja.

Spotkanie z Misją życiową nie znaczy że Twój świat wywróci się do góry nogami. Z moich obserwacji wynika, że równie często zmiany dzieją się lekko i harmonijnie. Nowy rozdział spełnionego życia u wielu ludzi pojawia się łagodnie i harmonijnie. Dzieje się to tym szybciej, im szybciej przestajemy się temu opierać.
Twoja misja nie musi być odległą od tego co już robisz – zdarza się, że trzeba tylko dołączyć dodatkowy element, dodać konkretną jakość i wszystko wtedy nabiera nowego wymiaru.

📢 Pamiętaj: Twoja dusza jest bezlitosna i nie odpuści dopóki nie zaczniesz żyć własna misją”. Nie zwlekaj więc i wyrusz na tę własną wyprawę korzystając z tego warsztatu.

Więcej informacji TUTAJ.

Prowadzi: Grzegorz Pawłowski.

Miejsce rezerwuje pełna wpłata lub bezzwrotna przedpłata w wysokości 100 zł na konto: Fundacja Cooperativa, 50 1140 2004 0000 3002 7599 6861 tytułem: „Szkolenie Warszawa”

Zgłoszenia:
Ela Jaworska
holistika@holistika.com.pl
tel: 794 400 119

Opłaty i bilety
Inwestycja
Szczegóły płatności i cen promocyjnych u organizatora.
350,00