Początek: 24 września 2019
18:30
Koniec: 24 września 2019
22:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Złota nr 118

Drodzy Mężczyźni !

Zapraszam Was serdecznie na pierwsze, po wakacyjne spotkania kręgu męskiego z cyklu „Mężczyzna Kompletny” dla grupy I i grupy II, które będą miały miejsce we wtorek 24 września 2019 r. oraz w środę 25 września 2019 r., o godz. 18.30-22.00.

W specjalnie przygotowanej bezpiecznej przestrzeni, stworzymy krąg mężczyzn, otwierając się na mądrość naszych połączonych Serc, by wspólnie wyruszyć w podróż do esencji naszej istoty, w podróż w głąb siebie. Będzie to czas wejścia w prawdę danego momentu naszego życia, okazja żeby na głębszym poziomie skontaktować się z tym wszystkim co trudne, bolesne, konfrontujące, przyjrzeć się temu z szerszej perspektywy, zrozumieć skąd i dlaczego te doświadczenia są naszym udziałem, by później w swoim własnym tempie pożegnać i przetransformować rzeczy, które już nam nie służą.

Dobra wiadomość jest taka, że nie musimy już być dłużej w tym sami! Każdy z nas niesie ze sobą swoją indywidualną historię, swój bagaż doświadczeń i mądrość, którą zgromadził w trakcie dotychczasowego życia. To odpowiedni czas aby otworzyć się na siebie nawzajem i zacząć z tego czerpać pełnymi garściami. Siła i mądrość kręgu są ogromne, kręgu w którym każdy jest równy, nikt nie jest wyżej, ani nikt nie jest niżej i z tego połączenia rodzi się nowy świat, nowa jakość w byciu razem. Nowe, zdrowe męskie plemię.

Więcej informacji po kliknięciu przycisku.

Prowadzi: Maciej Marczak

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt w prywatnej wiadomości (messenger – link przycisk wyżej). Ilość miejsc ograniczona, więc jeśli planujecie dołączyć to nie zwlekajcie.

Opłaty i bilety
Informacja
Szczegóły płatności u organizatora.
70,00