Początek: 20 marca 2019
18:30
Koniec: 20 marca 2019
22:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa, ul. Grażyny 15, Sala Biała nr 17

Drodzy Mężczyźni !

Zapraszam Was serdecznie na kolejne spotkania kręgu męskiego z cyklu „Mężczyzna Kompletny” dla grupy II, które poprowadzę w środy w Warszawie. W specjalnie przygotowanej bezpiecznej przestrzeni, stworzymy krąg mężczyzn, otwierając się na mądrość naszych połączonych Serc, by wspólnie wyruszyć w podróż do esencji naszej istoty, w podróż w głąb siebie. Będzie to czas wejścia w prawdę danego momentu naszego życia, okazja żeby na głębszym poziomie skontaktować się z tym wszystkim co trudne, bolesne, konfrontujące, przyjrzeć się temu z szerszej perspektywy, zrozumieć skąd i dlaczego te doświadczenia są naszym udziałem, by później w swoim własnym tempie pożegnać i przetransformować rzeczy, które już nam nie służą.

Dobra wiadomość jest taka, że nie musimy już być dłużej w tym sami! Każdy z nas niesie ze sobą swoją indywidualną historię, swój bagaż doświadczeń i mądrość, którą zgromadził w trakcie dotychczasowego życia. To odpowiedni czas aby otworzyć się na siebie nawzajem i zacząć z tego czerpać pełnymi garściami. Siła i mądrość kręgu są ogromne, kręgu w którym każdy jest równy, nikt nie jest wyżej, ani nikt nie jest niżej i z tego połączenia rodzi się nowy świat, nowa jakość w byciu razem. Nowe, zdrowe męskie plemię.

Ale krąg to nie tylko trudne procesy, to przede wszystkim przestrzeń na prawdziwe, jakościowe bycie ze sobą i innymi mężczyznami. To czas kontaktu z naszą wewnętrzną mocą, z naszą siłą, z naszą mądrością. Miejsce w którym rodzą się głębokie przyjaźnie, w którym wychodzimy z poczucia oddzielenia, bycia samemu do budowania pięknej, silnej, wspierającej męskiej wspólnoty. Wtedy przychodzi również radość, wdzięczność oraz wspólna celebracja życia, która ma swój wyjątkowy smak w męskim gronie.

Więcej informacji TUTAJ.

Zapisy:
Poprzez widomość na FB TUTAJ.
lub
magic@wingsoffreedom.eu

Ilość miejsc ograniczona, więc jeśli planujecie dołączyć to nie zwlekajcie.
Liczy się kolejność zgłoszeń oraz wpłaty zaliczki.
Kręgi będą odbywały się cyklicznie, co dwa tygodnie.

Pierwszeństwo zapisu na kolejne spotkanie, będą miały osoby uczestniczące w poprzednim kręgu. Docelowo planuję kręgi, w stałych grupach, dzięki czemu będziemy mogli zejść głębiej i umówić się na długofalową pracę.

Prowadzi: Maciej Marczak

Od 7 lat pracuję w męskich kręgach jako uczestnik, współtwórca i prowadzący. Od prawie 4 lat prowadzę kręgi z andyjską medycyną Serca oraz organizuję podróże mocy w magiczne zakątki Ziemi. Od ponad 6 lat tworzę szczęśliwą relację z moją ukochaną żoną Ewą, która jest jednocześnie moim najważniejszym nauczycielem. Jestem twórcą projektu „Na Skrzydłach Wolności – Wings of Freedom” oraz współzałożycielem „Podróży Mocy”. Jak mógłbym opisać siebie ? Podróżnik, poszukiwacz, eksplorator fizycznych i niefizycznych światów, entuzjasta życia 🙂

Opłaty i bilety
Inwestycja
Szczegóły płatności u organizatora
70,00