Początek: 13 lutego 2022
11:00
Koniec: 13 lutego 2022
17:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Grażyny 15, Sala Słoneczna nr 127

MANDALOVE – WARSZTAT INTUICYJNEGO MALOWANIA MANDALI

Chcesz pobyć sam ze sobą, w swojej wewnętrznej ciszy i medytacji?

Szukasz swojego sposobu ekspresji/ twórczości, ale… uważasz, że nie umiesz rysować/ jesteś za mało kreatywna/y itp. itd.???

Chcesz odkryć czym dla Ciebie jest mandala?

Dla mnie intuicyjne malowanie mandali to sposób na wyciszenie, swoista medytacja poprzez twórczość, bycie i pozwolenie aby popłynęło dokładnie to co jest najważniejsze w tym momencie, co chce się wyrazić…

To sposób na kontakt z moją Duszą, moim prawdziwym „Ja” poprzez metaforyczny obraz, który płynie wprost z mojego serca.

Spotykamy się 13.02, w okolicy walentynek, może ten warsztat będzie najlepszym prezentem jaki możesz sobie dać w intencji miłości do siebie?
To też nadal moment układania nowego roku i szukania inspiracji, zobacz co w tym jakże ważnym czasie chce przekazać Ci Twoja Dusza, Twoje Wyższe „ja”, Twoja mądrość – Wiedźma/Wiedźmin w Tobie – ta część która zawsze WIE

Daj się zabrać do tego magicznego świata…

Dla mnie mandala jest to nie tylko rysunek, ale przede wszystkim intencja jaką jej dedykuję, wyciszenie umysłu, bycie samemu ze sobą – tylko ja, kredka i czysta kartka papieru. To także eksperymentowanie z kolorami, kształtami, pomysłami, przyglądanie się temu co we mnie tu i teraz, stopklatka tego co w mojej duszy.

Każdy warsztat ma też w sobie element interpretacji naszego rysunku, będzie więc też czas na przyjrzenie się mu pod katem tego co mówi do nas i innych nasza podświadomość.

CO TO MANDALA?

Mandala to rysunek na planie koła, przez mnichów buddyjskich sypana z piasku, ale coraz częściej wykorzystywana także jako technika plastyczna stosowana w pracy nad własnym rozwojem. Mandala wywodzi się z tradycji hinduskiej, a jej nazwa oznacza „koło życia”, „cały świat”, „święty krąg”. Koło uważane jest za symbol harmonii i doskonałości, to symbol nieba, transcendencji, zewnętrzności i nieskończoności, ale mandalą tak naprawdę może być każdy rysunek, który powstał pod wpływem chwili. Uważa się że użyte w nim kształty i kolory oraz układ odzwierciedla naszą podświadomość. Suzanne F.Fincher, w swojej książce „Kreatywna Mandala” pisze, że „mandale mogą pozwolić Ci na kontakt z głębszą mądrością, która tkwi w Tobie, oraz pomóc Ci realizować takiego siebie, jakim masz rzeczywiście być. Droga mandali może stać się uczczeniem daru życie: okazją do rozwoju, miłości i zaistnienia”.

O WARSZTACIE

Zajęcia mają formę aktywnej medytacji, rysujesz to co intuicyjnie do Ciebie przychodzi, kolor, kształt, konkretny obraz, to z czym jesteś na TU i TERAZ. Nieważne, że nie miałeś/aś kredki w ręku od bardzo dawna, liczy się ta chwila.
Samo malowanie to niesamowite doświadczenie wyciszenia, bycia samego ze sobą w procesie tworzenia czegoś bardzo osobistego, pozwala popłynąć za swoimi emocjami, myślami czy intencjami.

Z warsztatu wychodzisz z własnym dziełem sztuki, twoim światem tu i teraz zamkniętym w mandali, ale najpiękniejszym zwieńczeniem procesu kreacji jest interpretacja rysunku. Zapożyczyłam ją z metody interpretacji snów, podobnie więc zaglądamy do naszej podświadomości/ukrytej mądrości/Duszy i tego co chce nam powiedzieć, a i nieraz zaskakuje nas swoją trafnością 😉

Zajęcia są prowadzone metodą warsztatową, rysujemy suchymi pastelami na brystolu. Nie musisz umieć i lubić rysować, ważniejsze jest otwarcie na nowe doświadczenie i eksplorację chwili. Warsztat jest dla wszystkich, którym rozwój osobisty, budowanie własnej świadomości i poznawanie siebie nie jest obce 😉

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:

13.02.2021 godz. 11-18

INWESTYCJA
Cena regularna: 300zł
Zadatek: 100zł

PROMOCJA!

  • Osoba, która zaprosi na warsztat koleją osobę, która się zapisze – obie osoby płacą za warsztat -30zł mniej! Czas trwania tej promocji obowiązuje do końca zapisów.
  • Gwarancją rezerwacji miejsca na warsztacie jest wpłata bezzwrotnego zadatku 100zł.
  • Informacje do przelewu zostaną podane przy zgłoszeniu mailowym.

ILOŚĆ MIEJSC NA WARSZTACIE JEST OGRANICZONA

INFORMACJE I ZAPISY
Julia Marcinowska, 880 226 450, ja.kobieta.wiedzma@gmail.com

Opłaty i bilety
Inwestycja
Szczegóły płatności u organizatora
250,00