Początek: 8 maja 2019
19:00
Koniec: 8 maja 2019
21:30

Miejsce wydarzenia

Warszawa, ul. Grażyny 15, Sala Złota nr 118

Spotkanie prowadzi Magdalena Betlej:

🌺Zapraszam Cię Droga Kobieto na otwarty, bezpłatny wieczór, na którym przy herbacie porozmawiamy o tym, jak odkryć Magnetyczną Kobietę w sobie. W radości i lekkości będziesz mogła doświadczyć kilku praktyk, które pomogą Ci zrelaksować się i swobodnie przejść od myślenia do czucia, od działania do bycia. Dzięki nim, łatwiej Ci będzie skontaktować się ze sobą, ze swoimi pragnieniami i uczuciami.

🌺Magnetyczna Kobieta to Twoja PRAWDZIWA TOŻSAMOŚĆ. Twoja wyjątkowość, moc i piękno, które zaczynają emanować z Twojego wnętrza gdy tylko pozwolisz sobie wyjść z myślenia i otworzysz się na czucie swojego ciała i serca.

🌺Na spotkaniu podzielę się z Tobą moim doświadczeniem pracy z ciałem, energią i świadomością, opowiem też, jaką drogę przeszłam przy odkrywaniu siebie i swojej kobiecości. Jak ta podróż doprowadziła mnie do stworzenia projektu Magnetyczna Kobieta.

🌺Projekt ten obejmuje warsztaty, spotkania oraz sesje indywidualne, dedykowane specjalnie kobietom, które zainteresowane są odkrywaniem siebie i rozkwitem swojej kobiecości.

Powstał on z wdzięczności i miłości do Kobiet, do wszystkich moich Nauczycielek, Przyjaciółek, Sióstr i mojej Kobiecej Esencji❤️

Spotkanie jest nieformalne, otwarte dla wszystkich kobiet. Zapraszam z serca.
Wstęp wolny.

Kobiety chcące uczestniczyć w spotkaniu zapraszam do zapisów. Proszę przesłać maila na adres: magnetyczna@magdabetlej.pl

Więcej informacji TUTAJ.

Opłaty i bilety
Wejście bezpłatne
Uprzejmie prosimy o zapisy u prowadzącej.
Darmowy